Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

To by mi pasowało na agenturę układu, bo tak kiepskiego agitatora wystawić - to mi nie pasuje do takich profesjonalistów jak PiS :lol: :lol:

Jeżeli o mnie chodzi, to kol. lewakk osiągnął sukces - ostatecznie zniechęcił mnie do PiS... 8)

 

Jak rany! Jak Wam się udawało czytać te wpisy???! Próbowałam kilka razy i za chińskiego boga nie mogłam zmusić się do przeczytania więcej niż jednego akapitu, a z czasem nawet linijki. CHyba jestem jakoś fundamentalnie lewakk-proof. :-? A czasem mnie nawet ciekawiło na co odpowiadacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rany! Jak Wam się udawało czytać te wpisy???! Próbowałam kilka razy i za chińskiego boga nie mogłam zmusić się do przeczytania więcej niż jednego akapitu, a z czasem nawet linijki. CHyba jestem jakoś fundamentalnie lewakk-proof. :-? A czasem mnie nawet ciekawiło na co odpowiadacie...

 

Nie wiem, czy przyznawanie sie do braku mozliwosci zrozumienia rzadzacej ideologii nie jest niebezpieczne, ale w razie czego bedziemy siedziec w tym samym ZK. Ja tez wymiekam po dwoch linijkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj fajnie było u Lisa :D

Koalicjanci rzucali błotem na pisik aż miło :lol: 8)

naprawdę ciekawe widowisko

Ale najbardziej podobały mi się słowa Lisa na koniec, coś w stylu

"panie premierze, cały czas twierdzi pan, że idziemy wreszcie ku normalności, to my byśmy prosili o trochę, chociaż troszkę......... nienormalności"

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A analityka wcięło... 8) :lol:

 

za szybko zmienia się sytuacja, nie wyrabiają się z drukowaniem biuletynów.

Właśnie. Jak traktować Kaczmarka już wiedzą. Ale jak podchodzić do jego promotora, współpracownika i przyjaciela - Lecha Kaczyńskiego? 8) :lol:

Jak to jak? :o

Jak uczciwego człowiek, który z zaufaniem podchodzi do innych i który został paskudnie oszukany przez zły układ. Po prostu wykorzystano jego ufność, ot tyle, nie?? :wink:

ps. dzieki mmmad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem, że Kaczyńscy są uosobieniem nieufności. A tu proszę, ufni jak baranki.

Skoro już się tak zaczęli zamykać (bo to, że swoich zamykają nie ulega wątpliwości), to może pora na Lipca? Też był zaufanym Lecha. :wink:

 

Do układanki nie pasuje mi jednak ten Krauze. Aczkolwiek ponoć prezydent robił z nim jakieś interesy.

 

No chyba, że był plan... Krauze jest zatrzymany, akcje jego firm lecą, kto ma kupić ten kupuje w dołku. Potem oczywiście okazuje się, że miliarder jest niewinny, akcje odrabiają straty. Kto ma sprzedać ten sprzedaje i już jest kasa na kampanię wyborczą. :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem, że Kaczyńscy są uosobieniem nieufności. A tu proszę, ufni jak baranki.

Skoro już się tak zaczęli zamykać (bo to, że swoich zamykają nie ulega wątpliwości), to może pora na Lipca? Też był zaufanym Lecha. :wink:

 

Do układanki nie pasuje mi jednak ten Krauze. Aczkolwiek ponoć prezydent robił z nim jakieś interesy.

 

No chyba, że był plan... Krauze jest zatrzymany, akcje jego firm lecą, kto ma kupić ten kupuje w dołku. Potem oczywiście okazuje się, że miliarder jest niewinny, akcje odrabiają straty. Kto ma sprzedać ten sprzedaje i już jest kasa na kampanię wyborczą. :wink: :wink:

 

A to nie jest takie goopie co mówisz :-?

Ta okropna PKW kasę ciachnęła, a tu żyć panie trzeba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem, że Kaczyńscy są uosobieniem nieufności. A tu proszę, ufni jak baranki.

......

Pewnie że ufni. A ten z kancelarii co miał duża działkę na własne potrzeby? Też naduzył zaufania....A ten co podsunął do podpisu medal dla generała J., to co? To samo.....

ps. ee Krauze moim zdaniem to nakrywka tak jak było po taśmach łojczulka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu bagno jest takie, że spod nie wiem jak wielkiej nakrywki wygląda...

Z aresztowaniem lekarzy powinni zacząć od psychiatrów, bo ze strony tych lekarzy powinniśmy oczekiwać szybkiej interwencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowałbym to tak - wersja dla psychiatryka:

Genialny Strateg dzięki swojemu Genialnemu Planowi porządził całe 2 lata, z czego przez 1,5 roku budował koalicję. Podpisał 101 aneksów do umowy koalicyjnej, po czym podał swój rząd do dymisji. To było naprawdę genialne - i dwa lata jakoś zleciały. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowałbym to tak - wersja dla psychiatryka:

Genialny Strateg dzięki swojemu Genialnemu Planowi porządził całe 2 lata, z czego przez 1,5 roku budował koalicję. Podpisał 101 aneksów do umowy koalicyjnej, po czym podał swój rząd do dymisji. To było naprawdę genialne - i dwa lata jakoś zleciały. :lol:

 

Chwilami jestes okrutny :D

 

PS akcje Krauzego juz dzis poszly mocno w gorę a sam zainteresowany podobno za duzo wie o tzw. nieprawidlowosciach (he,he) PC z Telegrafem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...