Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

I kolejny kfiotek:

 

"Sąd Okręgowy w Toruniu zakazał prof. Andrzejowi Zybertowiczowi wypowiadać się na temat współpracy Zygmunta Solorza z wywiadem wojskowym PRL. Tydzień temu rozpoczął się proces właściciela Polsatu przeciwko toruńskiemu naukowcowi."

 

"Sukcesy" PiS-u mnożą się, kurna, jak króliki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:o

Ludzie, nastepny, którego układ podłozył Jarowi :roll: ???

Nie ma chłopisko szczęścia do ludzi, oj nie ma:

Radosław Sikorski będzie kandydował w październikowych wyborach do Sejmu z listy Platformy Obywatelskiej. - Z ciężkim sercem chcę powiedzieć, że zawiodłem się na Jarosławie Kaczyńskim - oświadczył były szef MON na konferencji prasowej....

interia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy tu osobników którzy kibicują Kaczmarkowi

Kaczmarek? To ten zaufany Lecha Kaczyńskiego? Minister w rządzie Jarosława Kaczyńskiego? 8)

 

A teraz lewaku napisz coś o Netzlu.

Swego czasu wyjaśniałem Bogusławowi, jakie to niekompetentne indywiduum. Niestety nie miał nic przeciwko tej dziwnej nominacji... :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D :lol: :lol:

Nasi przeciwnicy, atakując nas z furią, dają raczej upust swojemu brakowi kultury, niż realizują przemyślany plan polityczny. Myślę o członkach Klubu Parlamentarnego PO. Oni są straszliwie źle wychowani i agresywni - mówi premier w rozmowie z Joanną Lichocką i Pawłem Lisickim....

Rzepa

mówi premier - wzór kultury i elegancji słownej

polecam całośc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co chcecie od premiera? Proszę jakiego kulturalnego wywiadu udzielił:

 

Dla mnie każdy, kto obejrzał ten film prokuratury, jeżeli ma trochę zdrowego rozsądku i inteligencji, to ma jasność. Ja osobiście jako obywatel Jarosław Kaczyński nie mam żadnych wątpliwości. Jeden pan przyszedł do drugiego, żeby mu coś powiedzieć. I czy we dwójkę zdecydowali, że to ma pójść dalej, czy też tylko jeden z nich decydował, czy może nawet ten pierwszy od razu był zdeterminowany, żeby to przekazać dalej i po to tu przyszedł z taką prośbą – tego nie wiem. Ale łańcuszek jest oczywisty.

 

Trzeba mieć zdrowy rozsądek i inteligencję. Wtedy nie ma się wątpliwości i wszystko jest oczywistą oczywistością. 8) :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieustającą jasność to ma "Pati Koti" http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4483793.html

 

 

"Patrycja Kotecka nie może uwierzyć, że ktoś wierzy Januszowi Kaczmarkowi, że minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro inwigilował opozycję, dziennikarzy i biznesmenów. Oglądając "Fakty TVN", akurat o Kaczmarku, oburza się: - Jak można go bronić? Wysypał całą akcję CBA! Zdradził!

 

Dziennikarze "Wiadomości" zwracają uwagę, że to wersja prokuratury, a sąd orzeknie, jak było. Kotecka nie zraża się: - Jestem przekonana, że to zrobił!"

 

Taka trochę pomroczna jasność, że sobie tfu! za przeproszeniem parafrazą ciepnę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol: :lol:

http://film.onet.pl/0,0,1604480,wiadomosci.html

fragmencik:

Nie rozpoczął się proces karny, wytoczony przez posłankę Samoobrony Danutę Hojarską telewizyjnemu satyrykowi Szymonowi Majewskiemu. Rozprawa została odroczona, ponieważ Hojarska nie odebrała zawiadomienia o środowym posiedzeniu....Hojarska, którą uraził sposób, w jaki została sparodiowana w programie Majewskiego, w prywatnym akcie oskarżenia zarzuciła mu pomówienie za pomocą środków masowego przekazu, za co grozi do dwóch lat więzienia......Posłanka Samoobrony skarżyła się w wywiadzie prasowym w ubiegłym roku, że autor programu "oszpecił ją i zrobił z niej głupią babę".

Chodziło o przyodziewek parodystki - białe pończochy i złotą biżuterię - ukazanie pokrytego gęstym włosem dekoltu oraz zachowanie telewizyjnej "Hojarskiej". "Sparodiowano mnie jako kobietę lekkich obyczajów" - oburzała się posłanka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol: :lol:

http://film.onet.pl/0,0,1604480,wiadomosci.html

fragmencik:

Nie rozpoczął się proces karny, wytoczony przez posłankę Samoobrony Danutę Hojarską telewizyjnemu satyrykowi Szymonowi Majewskiemu. Rozprawa została odroczona, ponieważ Hojarska nie odebrała zawiadomienia o środowym posiedzeniu....Hojarska, którą uraził sposób, w jaki została sparodiowana w programie Majewskiego, w prywatnym akcie oskarżenia zarzuciła mu pomówienie za pomocą środków masowego przekazu, za co grozi do dwóch lat więzienia......Posłanka Samoobrony skarżyła się w wywiadzie prasowym w ubiegłym roku, że autor programu "oszpecił ją i zrobił z niej głupią babę".

Chodziło o przyodziewek parodystki - białe pończochy i złotą biżuterię - ukazanie pokrytego gęstym włosem dekoltu oraz zachowanie telewizyjnej "Hojarskiej". "Sparodiowano mnie jako kobietę lekkich obyczajów" - oburzała się posłanka.

 

 

 

tiaa, kto jeszcze nie widział, teraz już na pewno zobaczy :p :p :p :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co chcecie od premiera? Proszę jakiego kulturalnego wywiadu udzielił:

 

Dla mnie każdy, kto obejrzał ten film prokuratury, jeżeli ma trochę zdrowego rozsądku i inteligencji, to ma jasność. Ja osobiście jako obywatel Jarosław Kaczyński nie mam żadnych wątpliwości.

 

No i niby racja. Jednak, gdy się okazuje, że prokuratura nie pokazala wszystkich rozmów, tylko wybrane (które jej pasowały do teorii), a resztę dyskretnie pominęła to co jako obywatel mam pomyśleć?

Ano myślę, że robią mnie w wała!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol: :lol:

http://film.onet.pl/0,0,1604480,wiadomosci.html

fragmencik:

Nie rozpoczął się proces karny, wytoczony przez posłankę Samoobrony Danutę Hojarską telewizyjnemu satyrykowi Szymonowi Majewskiemu. Rozprawa została odroczona, ponieważ Hojarska nie odebrała zawiadomienia o środowym posiedzeniu....Hojarska, którą uraził sposób, w jaki została sparodiowana w programie Majewskiego, w prywatnym akcie oskarżenia zarzuciła mu pomówienie za pomocą środków masowego przekazu, za co grozi do dwóch lat więzienia......Posłanka Samoobrony skarżyła się w wywiadzie prasowym w ubiegłym roku, że autor programu "oszpecił ją i zrobił z niej głupią babę".

Chodziło o przyodziewek parodystki - białe pończochy i złotą biżuterię - ukazanie pokrytego gęstym włosem dekoltu oraz zachowanie telewizyjnej "Hojarskiej". "Sparodiowano mnie jako kobietę lekkich obyczajów" - oburzała się posłanka.

 

 

 

tiaa, kto jeszcze nie widział, teraz już na pewno zobaczy :p :p :p :lol:

ja zawsze czekam na "rozmowy w tłoku"

jak nie ma "Hojarskiej", to jestem zawiedziona :lol:

 

Właśnie obejrzałam nowy spot PiS-u.

Znów ukazują swoje prawdziwe oblicze, węszycieli, awanturników.....

chorzy na urojenie realizują dalej swą nieudolną krucjatę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze, że ich wyborcom właśnie TO się spodoba.

Przyp... "bogatym" i pokazać jacy z nich dranie. To cieszy tych, na których PiS najbardziej liczy w celu przeprowadzenia odnowy moralnej :roll: .

Ta kampania faktycznie kilka rzeczy pokaże we właściwym świetle i proporcji. Czy więcej jest takich "wrednych Polaczków" czy jednak normalnych ludzi. I którzy pójdą głosować.

Przyznam, że z ciekawością czekam na wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze, że ich wyborcom właśnie TO się spodoba.

Przyp... "bogatym" i pokazać jacy z nich dranie. To cieszy tych, na których PiS najbardziej liczy w celu przeprowadzenia odnowy moralnej :roll: .

Ta kampania faktycznie kilka rzeczy pokaże we właściwym świetle i proporcji. Czy więcej jest takich "wrednych Polaczków" czy jednak normalnych ludzi. I którzy pójdą głosować.

Przyznam, że z ciekawością czekam na wynik.

 

jeśli ci wredni Polaczkowie to ci co głosują na POlitycznych oszołomów to miejmy nadzieję że będzie ich mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze, że ich wyborcom właśnie TO się spodoba.

Przyp... "bogatym" i pokazać jacy z nich dranie. To cieszy tych, na których PiS najbardziej liczy w celu przeprowadzenia odnowy moralnej :roll: .

Ta kampania faktycznie kilka rzeczy pokaże we właściwym świetle i proporcji. Czy więcej jest takich "wrednych Polaczków" czy jednak normalnych ludzi. I którzy pójdą głosować.

Przyznam, że z ciekawością czekam na wynik.

 

jeśli ci wredni Polaczkowie to ci co głosują na POlitycznych oszołomów to miejmy nadzieję że będzie ich mniej.

 

Wiesz, w jednym masz rację. każdy nie lubi kogoś innego. Ja napisałam, kogo nie lubię ja i kto dla mnie jest wredny. Dla ciebie na przykład ci którzy mi podpadli mogą być ideałem współmieszkańca, sąsiada i osobą w której towarzystwie czujesz się najlepiej, bo przypuszczalnie jest do ciebie podobna. Każdy ma wybór...

Zobaczymy, kogo nie lubi bądź lubi większość głosujących. Albo do czego dała się przekonać :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...