Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

ja to już w ogóle..

0% z całości / 2.76 postów dziennie

:cry:

 

a Wy nawet nie staracie się czegokolwiek z sensem napisać/odpisać na post lewakka

z sensem odpisać można na post sensowny

na przysrywanki na poziomie przedszkola i oczywiste brednie nie da się odpisać z sensem

 

a pisać wolno - niech sobie lewakk pisze ile chce

przecież w myszy jest scroll ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Aha - Barbossa - a propos licytowania się na czas zmarnowany w necie - ja mam jakieś 3 posty dziennie, ty - 13 :lol:

To chyba wystarczy za komentarz 8)

zapewne poniekąd racja (z ilością postów), ale ja nie licytuję, tylko zwróciłem uwagę na przyganianie garnkowi przez kocioł;

 

no ale Wy się realizujecie m.in. poprzez smucenie w tym temacie, a ja smucę jeszcze w innych miejscach

 

nie przedkładaj jakości nad ilość (oczywiście w drugą stronę też)

 

no i cytowanie przez lewakka - gdyby podawał same linki byś czytała? nie sądzę :D i li tylko dlatego, że z Jego poglądami się niezgadzasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz nie bedę mu odpisywac, pod jakimkolwiek by nie wystąpił nickiem, poniewaz próbowałam /był wtedy wareczką lub gregmenem/ i spotkałam sie z kłamstwami , manipulacjami, celowymi zniekształceniami moich wypowiedzi, przypisywaniem mi pogladów czy opinii , ktorych nigdy nie wyrazałam itp itd.

On nie szanuje dyskutantów, więc nie powinien liczyć na nic innego. Zapracował na to.

Ja cię Barbossa rozumiem, nie jesteś pierwszy, który uważa ze biedaczek jest prześladowany. Jak dotąd chyba wszyscy tak myślący zmienili zdanie, gdy sami spróbowali owej dyskusji.

Spróbuj i ty.

Powodzenia. Szczerze.

Ale nam /mnie/ pozwól mieć zdanie oparte na własnych doświadczeniach. I postępować w oparciu o to doświadczenie.

I tyle mojego w temacie multiname :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz nie bedę mu odpisywac, pod jakimkolwiek by nie wystąpił nickiem, poniewaz próbowałam /był wtedy wareczką lub gregmenem/ i spotkałam sie z kłamstwami , manipulacjami, celowymi zniekształceniami moich wypowiedzi, przypisywaniem mi pogladów czy opinii , ktorych nigdy nie wyrazałam itp itd.

On nie szanuje dyskutantów, więc nie powinien liczyć na nic innego. Zapracował na to.

popieram w całej rozciągłości

zdarzyło mi się doświadczyć :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"morda" - b. dobre określenie na to co widać w TV ;)

złośliwość Olejnik - standardowa w strefie stanów wysokich

zobaczyć zabulgotanie Kamińskiego - bezcenne :D

 

http://www.pardon.pl/artykul/2489/monika_olejnik_tez_ma_spot_wyborczy_przedrzeznia_pis

:D

 

podano tam też link do takiego jednego zniesmaczonego bloga 8)

a w komentach sporo pytań, o co tak właściwie ten bulgot ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj..., Mtom udowadnia że te kilka osób, w różnych czasach, nazywając go trollem miały rację... :lol: :lol: :lol:

 

To użalanie nad Lewakkiem jest naprawdę żałosne..., ludzie jak nie macie argumentów to zawsze o Lewakku, nie podoba się wam co pisze, przewijać w dół i już, non stop piszecie że nie czytacie, a non stop komentujecie, cytujecie, coś sobie zaprzeczacie, ludzie scroll i w dół....

 

jest kilka wątków, gdzie Mtom i drops dzień w dzień przez już kilka lat, wrzucali długaśne cytaty, rano i wieczorem, nawet w święta..., ludzie czy wam za to płacą??? Po ilu forach tak robicie...???

 

 

P.s. Byli tu ludzie którzy próbowali dyskutować, ckwadrat, opal, Bogusław..., ale przecież takim jak Drops i spółka nie zależy na dyskusji..., tak jak o mnie non stop było komnetowanie tych osób personalnie a nie merytorycznie, co jak widać i Barbossa zauważył....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha - Barbossa - a propos licytowania się na czas zmarnowany w necie - ja mam jakieś 3 posty dziennie, ty - 13 :lol:

To chyba wystarczy za komentarz 8)

zapewne poniekąd racja (z ilością postów), ale ja nie licytuję, tylko zwróciłem uwagę na przyganianie garnkowi przez kocioł;

 

no ale Wy się realizujecie m.in. poprzez smucenie w tym temacie, a ja smucę jeszcze w innych miejscach

 

nie przedkładaj jakości nad ilość (oczywiście w drugą stronę też)

 

no i cytowanie przez lewakka - gdyby podawał same linki byś czytała? nie sądzę :D i li tylko dlatego, że z Jego poglądami się niezgadzasz

 

Nie wiem, czy bym czytała, ale teraz też nie czytam, a przeszkadza mi to rozmawiać :roll: . Naprawdę - dłużej nie znaczy lepiej...

A propos ilości postów - jest taki wątek Rekord Wpisów - spróbuj tam statystyki śrubować 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

język w parlamencie jest odzwierciedleniem języka w kraju,

niczego innego nie powinno się spodzewać, bo można się rozczarować,

zmianą osób wypowiadającyhc się niewiele się uzyska

nie bądź takim pesymistą :)

Zawsze trzeba mieć nadzieję, ze się uzyska :)

Tym bardziej, ze zwykle język odzwierciedla to co pomysli głowa /czy jak to tam leci..../

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos ilości postów - jest taki wątek Rekord Wpisów - spróbuj tam statystyki śrubować 8)

uwaga chyba poniżej Twojego poziomu, ale pozwól, że w takim razie i ja zaproponuję Ci wątek "Dla kobiet ;)" spróbuj się tam realizować

 

Dropsiak

elokwencja często nie idzie w parze z rozsądną treścią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałam to również w poście powyżej :lol:

w tych słowach:

tym bardziej, ze zwykle język odzwierciedla to co pomysli głowa /czy jak to tam leci..../

Oczywiście trzeba brać poprawkę na sprytnych manipulatorów/speców od pr?/, którzy godzinami umieją gadać tak, żeby nic nie powiedzieć

Ale akurat pani marszałek z SO wyraźnie coś jednak powiedzieć chciała 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Wy nawet nie staracie się czegokolwiek z sensem napisać/odpisać na post lewakka

 

A o czym tu dyskutować takim kimś ? Do dyskusji trzeba kogoś, kto stara się mówić z sensem, prowadzić logiczne wywody, podawać rzeczowe i prawdziwe argumenty. Nie da się dyskutowac z "bleblaniem" i demamgogią. Zresztą nie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos ilości postów - jest taki wątek Rekord Wpisów - spróbuj tam statystyki śrubować 8)

uwaga chyba poniżej Twojego poziomu, ale pozwól, że w takim razie i ja zaproponuję Ci wątek "Dla kobiet ;)" spróbuj się tam realizować

 

 

Barbossa - wyciąg z instrukcji obsługi (mojej ;))

 

$ 347 - czasem nie powiadam się śmiertelnie poważnie. Jeśli natrafisz na taką właśnie wypowiedź, stanowczo nie należy traktować jej serio, a tym bardziej obrażać z jej powodu mnie lub się

 

Jest też wątek dla samców - pierwszy w kolejności ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...