Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

Jak wy budowniczy IV PRL znosicie tę presję?

Żalicie się żonom, co was w pracy spotyka, czy się wstydzicie? Gadacie miedzy sobą o tym, że staremu odbiło, czy boicie się nawet o tym pomyśleć? Przepraszam, że tak wypytuję, ale po prostu nie mam pojęcia jak wygląda żywot politycznego ratlerka łańcuchowego?"

 

No właśnie ..... :roll:

o to to

przypomniała mi się śliczna fraszka Mistrza Juliana Tuwima ;)

 

"Piesek"

 

"Ja jestem pieskiem księżny Pleplewskiej" -

Rzekł do mnie pewien piesek rozmowny -

"Wspaniałe życie! I wikt cudowny.

A pan szanowny, czyim jest pieskiem?"

 

;)

ponury63, byś się wstydził, cytować poetę o żydowskim pochodzeniu :roll:

cóż to za autorytet dla wiadomych piesków :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kurki w najlepszej formie..., podwyżki przedwyborcze.. :lol: , jeszcze moment to dojdziemy do pytania czy pies co ma budę to oligarcha, a może wykształciuch, a może szczeka po żydowsku... :D :D :D :D

 

Oczywiście że żadnej oligarchii nie ma, taki Żemek to uczciwy człowiek, na Osoczu nikt nie zarobił, tylko podatnicy się złożyli na poręczenie budżetu, a że ktoś ma zegarek więcej... jaki tam to z niego oligarcha...

 

Głosujmy na uczciwych: http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34308,3196002.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale JAJA :D

Miller w Samoobronie :D :D :D

 

Wzruszenie mnie ogarnia,łza sie w oku kreci, gdy slysze wlasnie w telewizorni jak Lesiu, niczym ksiądz dobrodziej, cieplo i powaznie wzywa narod do jedynie slusznego wyboru.

A jak on pieknie i melodyjnie moduluje owym glosem swoim ?

Gdyby nie kampania , pomyslalbym, ze ktos wazny umarl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miller: "Chcę budować formację, która nie będzie wiecznie przepraszać za PRL, która nie będzie się go wstydzić."

 

Sądząc po sentymentach tak piknie wyrażonych ustami Rosiewicza - ma chłopak dziś szanse.

 

I wszyscy pojadą na wczasy pracownicze. :p

 

Hurra! Pod mocherem zacznie się konflikt "wartości".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponury63, byś się wstydził, cytować poetę o żydowskim pochodzeniu :roll:

cóż to za autorytet dla wiadomych piesków :wink:

wstydzę się bardzo.. :oops:

alem ja - naiwnie !! - myślał, że teraz to już z Żydamy sztama :roll:

ale jednak nie - nie dość że te Michniki, te Kuronie, te Szlajfery, to jeszcze ten łociec toruński :-?

 

Poza tym poeta to tez wykształciuch, niezależnie od pochodzenia.

:-?

co racja to racja

i taka mnię myśl lotna dopadła znienacka

skoro ludzie których lubię i szanuję to łże-elita, to czy w takim razie ci, których mam za nic, są łże-plebsem ? :roll:

i analogicznie - czy nie-wykształciuchy to nieuki ? czy tłumoki ? :roll:

 

 

a Miller.. cóż... ;)

LiD puścił krótką serię z ckm-u w twardy elektorat, w sporej części kobiecy :lol:

 

w sumie trochę tak sobie wyszło

bo miał to być facet z jajami, o którym nie da się powiedzieć ani 'zero', ani 'chłystek' ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszyscy pojadą na wczasy pracownicze. :p

 

Hurra! Pod mocherem zacznie się konflikt "wartości".

 

:p Myslisz , ze az takie bolesne rozdarcie pomiedzy sacrum a profanum ?

Kto wie, tym bardziej ze socjologowie mowia, iz spora czesc elektoratu pisowskiego, to ideowo zdradzony przez liberalne zakusy SLD, "dietetyczny" ale i swiadomy wyborca bylej PZPR.

He,he jak Ci ta spekulacja wypali , moze byc wesolo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młodzi teraz lepiej myślą, Olejniczak pewnie po prostu wodzowi dał lepszy zegarek niż Leszek... :lol: :lol: :lol:

 

Alez to bylo bystre, aczkolwiek dowcipne.

Kazdemu wedlug potrzeb.

Jednemu zegarek , drugiemu blogslawienstwo dyrektora.

 

Błogosławieństwo nikomu jeszcze nie zaszkodziło, za to Polsce szkodzi polityk który uprawia politykę poprzez zbieranie zegarków, uciszanie niewygodnych śledztw, ułaskawianie Sobotki, proszenie państ sąsiednich o ostrzejszą politykę wobec własnej ojczyzny....

 

Nie ma takiego kraju w Europie, gdzie prezio uprawia politykę zegarkami..., a to jest smutne i bardziej groźne nawet niż ponury alkoholizm który nie powstrzymuje przed piciem nawet gdy idzie na groby rodaków...., ale czego spodziewać się po polityku karierowiczu z PZPR..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest li drugi taki kraj gdzie premier nie ma żony, prawa jazdy i konta w banku? :wink:

 

Zgadzam się mtom, to najbardziej porażające argumenty przeciw Kaczyńskiemu, pewnie dlatego jak katarynka powtarzacie to setny raz, brakuje jeszcze wstawki o wzroście oraz przypomnienia gorącej dyskusji o mamie Kaczyńskich.....

 

pewnie dlatego są tacy co wolą polityków co mają po kilka kont, głównie za granicą, bogate kolekcje precjozów czy zegarków wartych kilka lat pracy zwykłych rodaków, którzy załatwiają poręczenie Skarbu państwa na "Osocze" za które wszyscy MY podatnicy zapłacimy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos afer to gdzieś wczoraj podawali, że niejaki Dochnal się skarży do europejskich czynników, że go 3 lata więżą bez sądu.... :roll: :roll: :roll: :roll:

znalazłam:

http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=60954

 

Biedaczysko, pewnie zimne z mariota dowożą i firaneczki może nie te...., Drops rozumiem Twój smutek, skoro na forum niektórym było smutno po aresztowaniu Kaczmarka.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...