Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

No. Dużo, jak widać Ci już nie brakuje...

Zaraz zaczniesz sam szczekać i polecisz ją pogryźć...

Co z tym ultradźwiękiem ? Działa?

Adam M.

 

Są zestawy do składania w prawie każdym sklepie z częściami elektronicznymi. Z 15zł kosztują a zabawy jest na 20min z lutownicą.

 

Zdaje się, że to generalnie - problem. A ja elektronik jestem. Coś mi łazi po łbie...

Pomyślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam

Dobry "łowny" kot zawsze wytropi i upoluje takie zwierze. Mój gdyby umiał latać to nie pozwoliłby żadnemu ptactwu fruwać nad działką. A zawsze to w zgodzie z przyrodą.

http://foto1.m.onet.pl/_m/633f0f96b1e5f571c71ca5979adf1ae1,5,19,0.jpg

 

jasne... odrazu upolowac... :evil:

 

a moze polubic... to takie radosne zwierzaki... i myszy lowia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dobry "łowny" kot zawsze wytropi i upoluje takie zwierze. Mój gdyby umiał latać to nie pozwoliłby żadnemu ptactwu fruwać nad działką. A zawsze to w zgodzie z przyrodą.

http://foto1.m.onet.pl/_m/633f0f96b1e5f571c71ca5979adf1ae1,5,19,0.jpg

 

Obawiam się ze kot nie da rady kunie

To zwierzątko mniej więcej gabarytów kota a czasami dużo bardziej dzikie niż nasze kociska.

Myszy owszem - kuna - nie sądzę żeby domowy kot dał rade.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie upolowac a złapać do specjalnej pułapki i nie gadajcie że to jest miłe zwierzątko bo pewnie wam szkody nie zrobilo ja narazie wyceniam na jakieś 1000 zł. a jak przedrze sie przez folię paroszczelną to lepiej nie mysleć.

 

e...tam tragedii nie bedzie... dziure sie zalepi...

ale masz racje... zwierzaka trzeba wymeldowac.

 

rozwaz tylko...

 

z jakiegos powodu sobie to miejsce upodobala...

moze dlatego ze ma tam cieplo, a moze bo...... ma tam co jesc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli rozbieranie dachu to nie tragedia to gratuluje.

mieszka z prostego powodu, u sąsiada ma co jeść a w moim dachu ma ciaplo i przytulnie (w marcu mlode), chyba że zrobiła sobie kibelek z mojego dachu bo jest tak bezczelna że ja siede w pokoju a za drzwiami balkonowymi ona się wyp.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Ciekawe co z Twoją kuną? Napisz jak sobie poradziłeś?

Dzieki za zainteresowanie :D

Wiec tak

Na strychu odstraszacz ultradźwiękowy, na balkonie radio max, w koło domu 3 czujniki ruchu i podłączone 4 halogeny (choinka), słupki od tarasu obłożyłem deskami (taki parasol zrobiłęm)

Od tygodnia nie widziałem sladów kuny ale czy jest to trudno stwierdzic w każdym bądz razie już nie s.. na strychu i balkonach.

Ale obok mojego domu (50m) mieszka żony siostra i widziała ja na swoim strychu no ale tutaj może sobie siedzieć bo tu nie ma wełny i foli (poniemiecki). Zaniosłem tam spluwe i jej nie podaruje jak ją zobacze chociaż wiem że są pod ochroną.

Jak był śnieg to widziałem jej ślady na volkswagenie tesciowej i mimo tego że biegają 3 psy. Tak że człowiek udomowił psa ale chyba przesadził bo one nawet jej nie czują a lata lub latała i pod nosem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sól, tylko sól może pomóc.

 

jasne - niech zdycha w bolu!

 

 

 

 

dlaczego poprostu nie ustawic klatki z zarciem w srodku i zapadka?

pozniej wywiesc do lasu i po gipsie.

 

i sumienie czyste!

 

Cisza, ja żartowałem. Jest taka, oczywiście żartobliwa metoda łapania zająca. Da się złapać jak mu się na ogon posypie soli.

W swojej "komturii" mam co jakiś czas kunę w budynkach gospodarczych. Zakłada tam gniazdo. Nie wchodzimy sobie w drogę. Czasami tylko "pokłóci" się z moją kotką, ale niegroźnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...