Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze U GAGATY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 weeks później...

O-cześć DPS-ko :D

Nie zaglądam zbytnio ostatnio na agro bo nie chce się denerowować...wiem ze najbliższe weekendy u mnie są nie do ruszenia - własnie wróciliśmy z kilkudniowych wakacji, jeśli mozna to tak nazwać, po Kotlinie Kłodzkiej i okolicach Świeradowa Zdr - i teraz siedze kołkiem na miejscu i pcham sprawy do przodu (jakos dziwnie nasza obecność dodaje kopa naszy, skądinąd miłym i udanym, wykonawcom....). Romek ruszył ze szkołą bo lada dzień 1 września i siedzi duzo we Wrocku póki co.. A ja wciąż czekam aż mi się dachowcy zdeklarują kiedy przyjadą a im się ciągle przesuwa..... Przedwczoraj zapowiedzieli się na poczatek wrzesnia.

 

Chyba na wrzesień nie da rady z moim wyjazdem. chyba że ludziska przyjedziecie w końcu do mnie i tak się to skończy! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łomot mojej spadającej szczęki słychać było chyba w dolinie Baryczy.

Gagato, nie znajduję słów, mój język jest zbyt ubogi.

Twój dom jest chyba piękniejszy od mojej "komturii". :o :D

Muszę to zobaczyć na własne oczy, tylko uprzedzam, nie wiem kiedy. Możesz nie zapraszać, wproszę się sam, choć na krótka chwilkę. Nie odpuszczę.

Pozdrawiam Ciebie i Romka 1950 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o :o :o ...ale klimatyczny dom 8) :D ...jestem pod wrażeniem! Kominek, kaflok, ściana z cegły po prostu piękne..... zresztą jak cała reszta :D . Takie domy mają duszę...strasznie żałuję, że nie będę miała w podobnym klimacie :( ...

 

Nie lubię nowoczesnego stylu...ale muszę iść na kompromis :roll: ...może coś z tego wyjdzie :wink: :D ...

 

Uczta dla oczu....będę zaglądała z prawdziwą przyjemnością :D .

 

Pozdrawiam serdecznie

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz się pochwalę - BYŁAM!!! :D :D :D Siedziałam w fotelu, jadłam pyszny obiad z kaflowej kuchni, latałam po całym domu i gospodarstwie, oglądając i podziwiając. I jeszcze pojadę! Odpoczynek mi się po sezonie należy w godziwych warunkach, nie? :lol:

Gagatko, patrząc na te fotki powspominałam sobie pobyt u Was, mogłam zobaczyć ogrom wykonanej pracy, bo pierwszy raz widziałam to, co "before". Prawdziwa przyjemnością jest myśl, że jeszcze u Was zawitamy. Na pewno na dłużej, niż za pierwszym razem... :oops: Gratuluję wykonanej roboty. I gratuluję stylu i wyczucia. Fantastic!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, monikach - dziękuję BARDZO za te słowa. ja tak myślałam własnie (..miałam nadzieję..) że jak sie usłyszy cos takiego to jakoś sił przybywa i chmmm .. wiary w cud :D Bo to czasem graniczy z cudem jak się wszystko układa po naszej mysli choc w zyciu bysmy tak nie wymyśleć nie śmieli...

Np - kiedy już moglismy sie przeprowadzać bo i ciepło w domu i jest gdzie obiad ugotować to wciąż był jeden problem innej natury - założone nowietkie przyłącze wodociągowe (kolejny palec boży - jak kupowalismy to go nie było i nic nie było wiadomo na ten temat..woda była ze studni nie za ciekawa więc liczylismy sie z zakładaniem kosztownych filtrów..a tu - niespodzianka! na szczęście dowiedzielismy sie juz po podpisaniu aktu :wink: ) no i to przyłacze ciągle nie prowadziło wody do kranów bo wykrywano jakies zanieczyszczenia.... :evil: Ale ponieważ był to już grudzień i naciski mamy się wzmagały.. postanowilismy - przeprowadzka. A wodę kupimy w sklepie trudno.

 

No i proszę państwa przyjeżdżamy z tobołami, dwoma samochodami, deszcz leje , jest 20 grudnia a tu przed domem obcy samochód............................. Ide ci ja do niego a tam pan pyta czy ja to ja i wręcz mi do podpisania umowę bo jest to pan z wodociągów a WODĘ WŁASNIE PUŚCILI.

 

Ale niestety bywa tez gorzej - mam pare złotych na fuduszu , miałam zarobić choćby na trochę styropianu do oceplenia a tu - wiecie jak jest.. a ja wpłaciłam w najgorszym momencie...

 

No i tak to także bywa.....

 

Tomku - szarżujesz - doceniam te słowa (...piekniejszy od...) ale wypowiedziane były zapewne w szoku :o

 

Ale się ciesze że sie podoba..........

 

A człowiek tak widząc ile go jeszcze czeka zapomina o tym co juz zrobił a niesłusznie....... Bo zrobilismy OGROMNIE duzo. I tak naprawde to aż się wierzyć nie chce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he - ciekawe, czy będziecie tacy zadowoleni, jak się Wam na kilka dni zanadzimy... :lol: :lol: :lol: Ale, oczywiście - poza sezonem. :D I oczywiście - coś ze sobą fajnego zabierzemy, coby wieczory przy kozie/kominku nie były zbyt monotonne... :wink: 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gagato, wiem ile pracy, potu, krwi i kasy włożyliście w remont. Potrafię to jakoś oszacować. Wiesz dlaczego? :D

Efekt macie fantastyczny. Szczerze zazdroszczę. To taka nieszkodliwa zazdrość. :D

Jesli chodzi o fundusze :evil: :cry:

Pocieszam się tylko, że będą jednak iść w górę. Muszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...