Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do małego domku amonite


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 661
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No może ta moja działka nie jest taka malutka, ale w częsci zagospodarowana, sporo jest na niej posadzonych krzewów, drzewek, jest nawet zaczątek wiejskiego ogródka (to znaczy - jeszcze sie nie moge zdecydować, czy to ma być wiejski ogródek czy coś bardziej w typie przyklasztornego ogródka ziołowego - regularne rabatki lub kwatery kwiatowo - ziołowe); ogród to moja pasja...

 

Dziękuję za wpisy i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amonite, piekny ogrod! Domek rowniez ooo pardon, bedzie sliczny, kiedy juz spelnisz swoje marzenie... zielone drzwi wychodzace na piekny ogrod? Rustykalne wnetrze? Hmmm... toz to sa moje klimaty!!

O malym domku i rustykalnym wnetrzu moge sobie pomarzyc! Obecnie mieszkam w duzym i mam juz serdecznie dosc jak i "eleganckiego" wystroju; przed laty bylam zafascynowana lecz szybko mi przeszlo... zawsze byla "ciagatka" za prostota i rystykalnym stylem.

Od jakiegos czasu "kolekcjonuje" drobiazgi i przesylam w paczkach do PL , a co... bedzie jak znalazl :wink: kiedy nadejdzie ku temu czas.

Jak na razie, bede zagladac do Ciebie :wink: i czerpac pomysly, pozwolisz?

 

Zycze powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi będzie milo, jesli będziesz do mnie zagladac, FairyDream... Pomysły sa - ze tak powiem - do ogolnego wykorzystania :wink: Na zdjecia z budowy trzeba będzie jeszcze poczekac - oby nie za długo :roll: Ciesze sie, ze jest tyle osob o upodobaniach podobnych do moich - jakos nabiera sie wiecej odwagi do realizowania tych pomysłów :D A co do tych "drobiazgow", ktore kolekcjonujesz, to wiesz... mnie jakos tez ostatnio ciagle pchaja sie w rece jakies rzeczy znakomicie pasujace do przyszlego domku, a tu trzeba myslec o takich prozaicznych rzeczach jak cement i pustaki :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie amonite sa jakies widoki, u mnie natomiast , sa plany i wielkie checi, ale droga do zrealizowania jeszcze daleka. Pocieszam sie tym, ze juz za dwa miesiace bede wiedziec, czy moj plan urzeczywistnie, czy tez odloze na jakis czas.

Poki co bede nadal poszukiwac drobiazgow do ... malego domku z czerwonym dachem. :wink:

Maz smieje sie i mowi - " jak tak dalej bede szalec, to zamiast domku bede musiala otworzyc sklep"- baaardzo zabawne! :-? Mysle, iz bylby nawet extra pomysl. :lol:

Mozesz zdradzic /?/ coz takiego kupilas...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...