Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gość martyna

Recommended Posts

  • 2 months później...
  • Odpowiedzi 801
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj katel2

 

Mam pytanie o wymiary Twojej kuchni oraz o wysokość okna, bo sytuacja w mojej przyszłej kuchni będzie podobna. Muszę tylko skrócić trochę okno, bo jest za nisko i nie zmieści się blat pod nim, a podnieść się całego nie da, bo sufit jest trochę za nisko. Zastanawiam się czy będzie estetycznie wyglądać, jak zmniejszę wysokość okna...

 

P.s funkcjonalna i estetyczna kuchnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witaj Bastiano!

Dopiero dziś zobaczyłam Twój wpis, teraz częściej jestem na forum ogrodniczym:) - jak coś to dawaj znać na priv. Wymiary kuchni: ściana z okapem 2,40m; z oknem 3,66m; z zabudową 3,03m; blat na wysokości 90 cm (jak dla mnie tak jest wygodniej niż standardowe 86, mam 165cm wzrostu). My podnieśliśmy okno do góry i też się martwiłam że będzie widać że wyżej niż 2 pozostałe - ale to nie rzuca się w oczy - dwa pozostałe są na innych ścianach oczywiście. Będzie dobrze jak zmniejszycie okno, tylko zwróćcie uwagę jak od zewnątrz to wygląda, czy obok nie macie drugiego okna bo gdyby było i było niżej to dziwnie by to wyglądało.

dom.jpg

My podnieśliśmy to w kuchni i w wiatrołapie żeby było ok.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years później...
  • 1 year później...
  • 2 months później...
  • 4 months później...
  • 4 months później...
  • 2 months później...

Najlepiej porównac sobie ceny jakie mają poszczególne studia mebli, nie kierujcie się jednak jedynie ceną ale jakością wykonanych mebli. Polecam zwrócic uwagę na

fronty kuchenne, z jakich firm zamawiają

na rodzaj zastosowanych zawiasów

jak równiez na to czy kuchnia będzie dla nas wygodna, kuchni nie kupuje się na krótko,nie będziemy jej przez jakiś czas wymieniali poza tym jest to jedno z najczęściej wykorzystywanych pomieszczeń w domu, tak wieć dobrze aby była wygodna oraz funkcjonalna.

Proponuję tutaj jeszcze sprawdzić::spam:

Edytowane przez Greengaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 1 month później...
Podepnę się pod pytanie, bo obecnie jestem na etapie urządzania kuchni w mieszkaniu i szukam producenta, który wykona dla mnie meble kuchenne, najlepiej z okolic Czechowic. Myślałam o :spam:- może ktoś z Was u nich zamawiał? Jak z realizacją? Edytowane przez Greengaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
  • 4 weeks później...
może piekarnik przy narozniku (będzie można szybko odłożyć gorącą blachę na blat), potem słupek i na końcu lodówka? Wówczas nie masz lodówki przy gorącym piekarniku.

 

Mam w aktualnym mieszkaniu piekarnik obok lodówki i nie sądzę, żeby w jakikolwiek sposób to przeszkadzało, ścianka lodówki nawet się mocno nie nagrzewa, a piekarnik jest używany bardzo rzadko + te w zabudowie ciepłe powietrze wywalają do przodu. A po prawej stronie nie za bardzo mi pasuje, bo nie ma tam ściany

Ale zamiana słupków miejscami to bardzo dobra rada!

Edytowane przez barto125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...