Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

TRÓJKA - elitarny klub słuchaczy budujących:-)


coulignon

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 425
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Lubię Antyradio od dawna jak jestem w ich zasięgu nadawania. W necie irytują mnie reklamy. Wyłamuje się trochę poza schematy playlisty (tzn. ma swoją, bardziej mi odpowiadającą). Tematy rozmów też ciekawe..

Aktualnie - wrzucam Nowy Swiat. Jak się trafi nieodpowiadający mi blok muzyczny, to uciekam gdzieś w bok.

 

A co do rezygnacji p. Jedlińskiego - cóż.. jestem zaskoczony takim obrotem sprawy. Nie znam kulisów, ale nie on jeden wyłożył się na tej pułapce "poprawności politycznej" w sposobie relacjonowania sprawy Margot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Świat - radio stworzone przez dziennikarzy którzy chcą być niezależni i którym doskwierała cenzura w mediach. Po czym pokład musi opuścić Prezes radia, bo jak się okazuje, wolności słowa konczy się tam gdzie zaczyna się LGBT. Także ten....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Co do Trójki to już raczej po zawodach. Strzyczkowski był potrzebny żeby załagodzić atmosferę przed wyborami s teraz można go się pozbyć. Łudziłem się że tak nie będzie. Niepotrzebnie.

 

Miałeś złudzenia co do MNP?

Chyba tylko młodszy wiek cię tłumaczy. Zbyt dobrze pamiętam cyrk 2005-2007 i słów przyzwoitych nie ma na określenie stanu rzeczy. Nawet oględnie mówiąc. Oczywiście że każda waadza ma coś za uszami, lecz przed 2015 wydawało się że są jakieś granice. Miał rację A.L. mówiąc: Wersal się skończył .

Czyli jadąc tow. Wiesławem (za mojej młodości portret jego wisiał w każdej klasie) ... staliśmy na skraju przepaści, obecnie uczyniliśmy wielki krok naprzód.

Braawo, braawo, bravissimo!

 

*) Miłoście Nam Panujący

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zakończyłem przygodę z Trójeczką... Smutek i wkurzenie.

Przełączam się na Nowy Świat.

 

miałam Cię za mądrzejszego :)

 

zobacz, co prezenterzy RNS publikują na swoich profilach instagramowych… tam widać, z czym do ludu...

 

pan Wojtek, który był moim idolem od czasów ZDCP w TV, chyba zaskoczył mnie najbardziej... oczywiście negatywnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hipka, przełączam nie znaczy 'jestem fanem'. Od paru dni żongluję między Trójką i RNS i ani tu, ani tu, nie jest OK. Chciałbym by wróciła Trójeczka taka jak za "rządów" Kuby. Człowiek się przyzwyczaił i klapa... Brak wszystkich moich ulubieńców.

Poziom merytoryczny i wypowiedzi prowadzących RNS jednak nie ten co w starej Trójce.

 

I co teraz radzisz, Hipolicie?

Jest szansa na reaktywację starej, dobrej Trójeczki, wg Twej mądrej głowy? :bye:

Edytowane przez budowlany_laik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałam Cię za mądrzejszego :)

 

zobacz, co prezenterzy RNS publikują na swoich profilach instagramowych… tam widać, z czym do ludu...

 

pan Wojtek, który był moim idolem od czasów ZDCP w TV, chyba zaskoczył mnie najbardziej... oczywiście negatywnie...

 

I co tam widać na tych profilach ?

Co rozumiesz z "z czym do ludu" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepsza jakość streamu w RNS niż w Trujce (to nie ortograf!). Wiadomo, że dźwięk skompresowany mocno, ale słyszalnie duuużo lepiej, co może dać troszkę frajdy podczas słuchania muzy.

 

Do tego brak reklam.

 

Hipek, a Ty na co się przerzuciłeś? Zetka czy RMF? :p

 

od zawsze stream z zagranicy... czyli od 2001 r. (wtedy było stałe łącze ISDN 128kb/s); najczęściej BBC...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hipka

I co teraz radzisz, Hipolicie?

 

uczyć się języków;

alternatywnie zajmij się doskonaleniem pielęgnacji traw ogrodowych

 

Hipka

Jest szansa na reaktywację starej, dobrej Trójeczki, wg Twej mądrej głowy? :bye:

 

nie, bo tzw. legendy (pan od listy i pan od Draculi) okazała się być takimi pre-dj'ami, którzy za komuny mieli dostęp do winyli i czuli się bogami, prezentując je pospólstwu za pośrednictwem eteru.

 

w momencie, kiedy społeczeństwo zaczęło mieć dostęp do tych samych płyt (szanse się zrównały), okazało się, że nie dość, że nie mają nic ponad do zagrania, to i nie mają nic do powiedzenia, więc zaczęli robić wygłupy (karp), w czym paradoksalnie najlepiej odnalazł się inteligentniejszy od nich Andrus, który te wygłupy namacalnie spieniężył...

 

Osobiście w Trójce widziałabym: Kaczkowskiego, Metza, Strzyczkowskiego, Barona. Tyle. Jeśli kazdy z nich wskazałby po dwóch swoich wychowanków, zapełnili by ramówkę w 100%.

 

Nie chce mi się więcej pisać o całej reszcie np. o wadach wymowy (pracując w radiu!) tych i owych, czy lojalkach, jakie podpisała większość z nich...

Edytowane przez Hipka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam ich profili więc się zapytałem: w czym problem.

Oglądasz więc możesz w jednym zdaniu streścić.

 

nie, bo będę stronnicza;

 

nie oglądam, raz spojrzałam i mam traumę do dziś

 

wiem, ze Pyrlandia słynie ze skąpstwa, więc zaryzykuję tezę, że szkoda Ci transferu... ale zapewniam Cię, że warto... myślę, że np. Matematyczna Lampa nie pozostanie bez wpływu na Twoją psychikę...

Edytowane przez Hipka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...