Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ostatnio moja koleżanka farmaceutka uratowała tak życie pewnemu panu. Przyszedł po leki i zaczął w pewnym momencie mówić wolniej a za chwilę bełkotliwie. Wezwała pogotowie, ale zanim przyjechało stracił przytomność i musiała go reanimować. Miał udar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno przy udarze moga tez wystepowac zaburzenia wzroku.
MOże być wszystko. W końcu to uszkodzenie mózgu. A więc wszystko : motoryka, zmysły, postrzeganie,pamięć, nawet emocje. Mój teść tracił przytomność we śnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu duzo gadac co moze byc. :roll: To nie watek szkoleniowy. :wink:

Tutaj oczekujemy na Tomka. I mysli maja byc tylko pozytywne, bo do dupy Wam nakopie! No!

Wiec Tomku, wracaj to sam powiesz nam, ze cuda tez moga byc. Owszem, czasami trzeba nad tym popracowac, ale Ty sie pracy nie boisz.

Ja wiem, ze jeszcze troche nie jeden z nas bedzie mial okazje Cie usciskac i uslyszec od Ciebie: "Warto bylo powalczyc!"

Jestesmy z Toba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Kto jeszcze mieszka w miarę blisko ? . Podskoczyłabym do Komturii i zawiozła co nieco ( mam botwinkę , kaczkę z jabłkami , duszoną bodróweczkę w sosie , biszkoptową szarlotkę , galaretkę z nóżek , młodą kapustę ) ale nie wiem gdzie to jest konkretnie ...chciałam Kogoś zapytać ( napisać ) ale nie wiem Kogo ? może Ktoś do mnie napisze ....mogłabym zostawić koszyczek pod drzwiami ( jak nikogo nie zastanę ) ale jak tam jest pies ?

ps. nie wiem czy jestem taką super gospodynią kulinarną :wink: ale czym mam chciałabym się podzielić . Najchętniej wpadłabym jutro, godzina dowolna.

Upiekę jeszcze ciasto owocowe ( ananasy , borówka , winogrona ).

 

kobieto .... jesteś aniołem :D

dziewczyny - lokalne :wink: , dajcie znać na priv bonetce gdzie ma podrzucić te smakołyki dla komturów - jak nie odezwiecie się do jutra to poproszę ją żeby wysłała do mnie ( szczególnie tą szarlotkę :D ) ... więc spieszcie się kobiałki, spieszcie :wink: :lol:

 

bigmario4

.... jak najbardziej jestem "za" , choć ja to tak czy siak będę ...ostatnio całymi dniami siedzę na tym forum .... uzaleznienie jakieś czy cuś :roll:

 

ja też jak już Tomku wyzdrowiejesz - czekam na Ciebie u siebie .... jeśli nie bęsz mógł się z czasem wyrobić z nadmiaru zobowiązań podziękowalnych do spełnienia to osobiście przyjadę Cię uściskać do komturii :D ... na Mazurach już od 2 lat nie byłam, będzie okazja poodwiedzać rodzinę i stare kąty :wink: :D

 

witajcie,

w Komturii jest teraz syn Tomka, Jasiek, z przyjaciółmi rodziny. Majka dzis skoro świt wyruszyła do Warszawy pozałatwiać swoje sprawy.

z tego co wiem, Jasiek ma silną alergię na mleko i wołowinę, więc z tymi smakołykami to trzeba uważać... i na koty również - dlatego nie mógł u mnie przenocować. poza tym pewnie cały dzisiejszy dzień spędzi w szpitalu, więc faktycznie możecie nikogo nie zastać... coś mu tu ugotuję na miejscu i podrzucę do szpitala.

 

...na razie żadnych nowych wieści. czekamy do poniedziałku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bonetka ....może na razie faktycznie poczekajmy z tym jedzonkiem skoro żony Tomka nie ma i jest tylko Jaś - lepiej może nie zostawiac mu nic do jedzenia... kurcze, nie wiedziałam że można być uczulonym na wołowinę :o ... do tego mleko i koty i pewnie jeszcze niejedno (bo te alergiczne nieszczęścia to stadami chodzą) ... nie ma chopak łatwego życia :roll:

 

Tomku - niedziela - jutro wstajesz :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...