Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tomek, kurka, ty wiesz jak mi się nie chce usiąść do tłumaczenia - taki piękny dzień, ech .....

Ale zmuszę się i usiądę, bo mi dwadzieścia stron jeszcze biednej zostało, jak mi obiecasz że wstaniesz wreszcie, bo nie ma nic gorszego niż praca jak bliźni się opierd..... :oops:

WSTAWAJ BRACHU!!!! Ja tu cierpię, a ty się wylegujesz ? :D :D :D

Idź i szykuj Komturię, bo znowu Cię z zaskoczenia weźmiemy i zobaczysz naszego kampera przed wjazdem .... 8)

Buziaki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku ja chciałam Ci tylko przypomnieć, że my dziś tu całą ekipą meldujemy się u Ciebie o 21.30!!!!, .- pamiętaj i nie przestrasz się :D .

Jak Cię znam pewnie strój Komtura już przygotowany na jutrzejsze wybudzenie.

 

No u mnie wczorajszy deszcz przerwał prace przy płotku, ale jedna część stoi, Marek i szwagier żyją, nawet piwko za Twoje zdrówko dziś wypili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

List do Tomka

 

Tomku, niedziela pochmurna, nie rozpieściła słońcem, może ono świeci dziś w Olsztynie?

W Białymstoku były dziś zawody lekkoatletyczne, znajomi mego syna zdobywali medale, bili swoje "życiówki" i wiedzieli o tym, że mają je dedykować Tobie.

Był też rajd samochodowy, w którym startował kolega córki.

Też mu szepnęła, by wygrał dla Ciebie.

Nocą padał ciepły deszcz...dla Ciebie, a jutro kiedy będziesz się budził będzie świeciło słońce, zapowiadają piękny poniedziałek.

Przywiozłam z działki kwiaty bzu, z działki, na której kiedyś z Tobą i Majką piliśmy zimnego Żubra. Zapach bzu roznosi się po całym domu, przesyłam go Tobie, może doleci i go poczujesz.

Kończę już, życząc dobrego, wzmacniającego siły snu, a jutro dobrego przebudzenia.

Z pozdrowieniami - tola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku, przeczytałam Twój dziennik i perypetie związane z zakupem działki, dachem, wodą, włamaniami ( rzeczywiście czułam się trochę jak w filmie kryminalnym - 07 zgłoś się) i czuję się tak , jakbym Cię znała od lat :D :D :D .

Nie daj się, walcz tak jak walczyłeś w zimie z papą na dachu :)

 

Myślę, że będzie okazja aby Cię poznać i uścisnąć Twoją dłoń.

Również czekamy na dobre wieści, które na pewno nadejdą :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja jestem myślami z Tobą Tomku, czytając Twój dziennik i poznając Cię. Przesyłam energię, dedykuję modlitwę. Trzymaj się mocno.

A dziś śniły mi się Wilkasy, że znów tam jestem i widzę słońce prześwitujące między strzelistymi sosnami - w przypdaki nie wierzę, to słońce świeciło dla Ciebie.

I jeszcze jedno... Nie wybierałam się na zlot, nigdy nie byłam, choć dom zbudowałam razem z uczestnikami forum. To jednak tym razem się wybiorę - właśnie po to by poznać Ciebie osobiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...