Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Niesamowite jaka sila tutaj sie zbiera!!!

 

Tyle razy, razem z naszym Tomkiem zbieralismy sie tutaj aby pomagac. Zawsze nam sie udawalo.

Teraz zbieramy sie aby pomoc Tomkowi.

I wiecie co, kochani? Kiedy chodzi o Forum Muratora to musi sie udac!!!!

Budujemy tutaj razem domy ale budujemy takze cos duzo bardziej wartosciowego.

Budujemy wiezi, budujemy przyjazn, budujemy siebie na wzajem. Wspolnota ktora tutaj sie tworzy jest wspolnota ducha, jest dobrocia, szacunkiem i miloscia.

I to wszystkim nam daje sily.

I taka wlasnie sile przesylamy naszemu Tomkowi aby jutro po obudzeniu mogl powiedziec - kurcze, ale ja musze isc do domu psa i kota nakarmic. :wink:

 

Tomku, czekamy na Ciebie. Jestesmy tu dla Ciebie tak samo mocny jak Ty zawsze dla nas jestes. Razem damy rady!!!

Do jutra Przyjacielu!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że opuchlizna schodzi. Dooooobrze. TOMEK !!!!!!!!!!! SKup się bardziej na tej opuchliźnie ok ? I nie miej już gorączki - wiem, że Cię skopali tymi lekami i operacjami ale już nie gorączkuj. I tak Cię lubimy :):)

 

Poczekamy ile trzeba, żeby napić się z Komturem.

 

Nie spiesz się Tomku - budź sie tak jak potrzebujesz. Nie szalej, bo nie masz już 20 lat - wiesz, prawda ? - ale chciałam tylko przypomnieć, że kilka niezłych lasek sie na zlot szykuje, więc sam rozumiesz...

 

Tylko nie mów nic Majce, bo Cię nie puści :):)

 

Wypoczywaj sobie, ale z tego co pisze Gabrysia to z Ciebie niezły model - oni Ci tam leki a Ty i tak masz silne odruchy :):) WIedziałam, że tak będzie :) Już Ci się znudziło leżenie :)

 

Czekam na dobre wieści. Czekam aż CIę wypuszczą z tego oddziału, gdzie nie można mieć netu (a klamki są ?) i napiszesz do nas. Do nas wszystkich napiszesz, żebyśmy sie szykowali na picie z Tobą.

Napiszesz ? Czekamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze siwy i brodaty,

to prawie tak jak ja i siwy i brodaty :lol:,

a jak mnie pamięć nie myli, podpiąłeś się z tym Tomkiem pod moje dziewiętnaście pięćdziesiąt,

nie, nie myśl, że mam o to do Ciebie pretensje, tym bardziej, że okazałeś się naprawdę wartościowym i szalenie lubianym uczestnikiem tego Forum,

 

nie będę Ci prawił tego, że jesteś the best, boś nie baba, żeby się dać na słodkie słówka złapać,

jesteś chłop, masz naprawdę duże jaja i właśnie dla tego zrobisz to, czego oczekują od Ciebie wszyscy,

 

jutro, a najdalej pojutrze otworzysz oczy i będziesz wracał szybko do zdrowia,

i to by było na tyle,

 

nie będę się więcej rozpisywał, bom też nie baba, żeby tutaj używać wzniosłych patetycznych słów,

im to uchodzi, mnie trochę mniej, jestem też trochę mniej wylewny,

 

odezwę się do Ciebie jutro około 5.30,

cza się będzie przygotowywać do pobudki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...