Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

WOŚP znowu zagrała.


jola_krzysiek

Recommended Posts

Niech się zdrowo chowa!

 

również dzięki

 

Jakiś czas temu analizowałem sprawozdania finansowe WOŚP i kilku Caritasów. WOŚP może być wzorem do naśladowania jeżeli chodzi o koszty działalności. Z kretesem inne organizacje przegrywają z nimi.

....

z jakiegoś konkretnego powodu była ta analiza ?

 

https://natemat.pl/260913,pokojowa-nagroda-nobla-komitet-norweski-przyjal-nominacje-jerzego-owsiaka

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 142
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cuuube, śliczna córeczka wyrosła z takiego okruszka:)

Niech zawsze dopisuje jej zdrowie:)

 

Elfir, z perspektywy czasu muszę przyznać, iż miałaś rację kasując mój post....może by tylko zaognił wątek a to nie jest nam potrzebne.

Ale po prostu emocje wzięły górę nad rozsądkiem, poczułam się bezradna na to wszystko.....

Już WOŚP chyba się skończyła jak odszedł Owsiak, bo nie sądzę, że ktoś nowy będzie miał tyle charyzmy jak on, by to poprowadzić.

Szkoda....Wielka Szkoda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieram na WOŚP od 8 lat, właściwie to dzieciaki a ja jako opiekun. W tym roku nie pobiliśmy rekordu bo niedziela nie handlowa a najlepiej zbiera się pod dyskontem.

Nie ma co się zamartwiać. W przyszłym roku też będziemy zbierać ! Przecież hasło Orkiestry znacie, więc z rezygnacją Jurka nic się nie kończy !

Wierzę, że nawet jak się usunął w cień to i tak będzie go wokół Orkiestry pełno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwone serduszko to ŻAR. Gorące serduszko.

Sa tacy którzy tego "nie zrozumią" do końca swiata i dzień dłużej.

Im czerwone zawsze kojarzy się z jakimiś obsesjami.

To się chyba nazywa psychoza, można to leczyć jeśli pacjent chce.:lol2:

 

W przeciwnym wypadku należałoby sądownie pacjenta ubezwłasnowolnić, aby skierowac na leczenie.

 

Patrycja miała wspaniały pomysł!

 

To co? Idąc przetartym szlakiem teraz miesięcznice każdego 13?

Może to być niezła metoda na zaktywizowanie określonych sortów społeczeństwa.

Edytowane przez Bertha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...