Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

Mnie też forum działa koszmarnie - w wielu tematach nawet nie jestem w stanie napisać odpowiedzi.

 

 

TAR - usuwanie twojego dziennika to problem, bo są tam wypowiedzi innych osób, a one niekoniecznie muszą wyrażać zgodę na usuwanie swoich postów. W każdym razie moderatorzy mieli zakazane robić tak daleko idące ingerencje w zawartość forum. Więc raczej pisz bezpośrednio do Redakcji lub na prv do admina.

Dlatego lepiej jak dzienniki i komentarze są osobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie da się odpowiedzieć z cytatem.

Kiedyś się dało...

 

Adam M.

 

Da się, da. Tylko trzeba kliknąć w cytowanie raz, mieli się kółeczko, kliknąć drugi raz - i działa!

 

Żeby wstawić emotikonę wystarczy ją napisać, a jak napisać? Każda emotikona ma pod sobą swoją nazwę ujętą w dwukropki np. :_bye_: (bez podkreśleń) :bye:

 

Żeby pogrubić należy słowa ująć między znacznikami (bez podkreśleń) [_b_] [_/b_]. Kursywa: [_i_] [_/i_]. Dla obrazków jest znacznik [_img_] [_/img_].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adminie caly czas jest to samo od kilku dni: nie ma paska narzedziowego w szybkiej odpowiedzi, nie mozna cytowac, dodawac zdjec, emotek itp. wszystko jest wysrodkowane. czy trzeba to zglaszac na maila, nie starczy jak tu przeczytacie, bez przesady........... Elfir, ja bym chciala skasowac stary dziennik, juz zamkniety od ponad 2 lat. Edytowane przez TAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że można robiąc upgrade forum nie przetestować jakiejś egzotycznej opcji, jak wyszukiwqnie w portalu muratordom.pl które od dawna wywala się z błędem 404.

Ale wgranie nowej wersji w której nie działa edytor postów, cytowanie, wstawianie zdjęć i filmów to świadczy o braku testów.

 

A swoją droga to co nowa wersja miała poprawić? Reklamy? FM i tak się nie daje używać bez jakiegoś blokera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tak...

Forum to cała struktura.

Dodajesz element - całość idzie w pi... no tam!

A potem mozolnie trzeba ją wplatać w to co jest wyłapując bugi.

łatki, łatki latek....

No, pracują....

 

Adam M.

 

Powiedz to w jakiejś firmie, której portal służy do zarabiania pieniędzy. Każdy dzień niedziałającego czegokolwiek to strata. Taka sytuacja jest niedopuszczalna. Czy na sucho nie przetestowali tej wersji forum? Nie było widać że tyle rzeczy jest schrzanionych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to komuś pomoże w szukaniu źródła błędu, ale u mnie dopiero dziś pokazały się wyśrodkowane posty.. Do wczoraj było ok, nie działały tylko właściwie opcje dotyczące dalszego wykorzystania posta..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz to w jakiejś firmie, której portal służy do zarabiania pieniędzy. Każdy dzień niedziałającego czegokolwiek to strata. Taka sytuacja jest niedopuszczalna. Czy na sucho nie przetestowali tej wersji forum? Nie było widać że tyle rzeczy jest schrzanionych?

 

POZDROWIENIA DLA CENZORA!!!

 

Załapałeś co napisałem?

Cool!

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POZDROWIENIA DLA CENZORA!!!

 

Załapałeś co napisałem?

Cool!

 

Adam M.

 

ZałapaŁAM! Mimo wszystko moje zdanie się nie zmienia. Idź pracować w banku i wypuść tak działającą aplikację bankową, a potem na oburzenie ludzi klientów:

"To nie tak...

System bankowy to cała struktura.

Dodajesz element - całość idzie w pi... no tam!

A potem mozolnie trzeba ją wplatać w to co jest wyłapując bugi.

łatki, łatki latek....

No, pracują...."

 

Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam Pan zrobisz :) Również pozdrawiam :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wooooo widze ze nie tylko u mnie problemy... nie bylo mnie na fm dosc dlugo, ale te zmiany jakie zaszly tutaj, jeszcze bardziej zniechecaja do zagladania...reklama ciagle wyskakujaca, ze pisac sie nie da, nie wspominajac o wygladzie pisanych zdan.. jedna wielka kaszana :sick: i juz kilka edycji by wylapac literowki...tak tak...to dzieki reklamom... chyba lepiej spakowac sie i znowu nie wracac..moze za kilka miesiecy bedzie lepiej jak wroce....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...