Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

Ja też nie rozumiem usuwania wszystkich swoich postów. Nawet, jeśli nie chcę już uczestniczyć w forum, to po prostu przestaję na nim pisać. Za rok dwa, nikt już u użytkowniku X nie będzie pamiętać..

 

Znowu nie rozumiesz bo to znowu za trudne zjawisko z regulaminu forum. Usunąć t/z wyczyścić bez prawa czytania .Ty ze swoją ideologią próbujesz farsy .Przecież ludziska odgrzebują stare watki by czytać bo może coś pożytecznego znajdą .Pogrubione moje .:sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jeśli chodzi o te cytowane to zawsze życzliwy Ci forumowicz może sam usunąć post który cytował.

 

Jasne, a @gaweł będzie je wyszukiwał i pisał do każdego wiadomość prywatną z odnośnikiem do jego cytatu i prośbą o usunięcie :).

On jest na emeryturze, ale nie sądzę, żeby aż tak się nudzi :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, a @gaweł będzie je wyszukiwał i pisał do każdego wiadomość prywatną z odnośnikiem do jego cytatu i prośbą o usunięcie :).

On jest na emeryturze, ale nie sądzę, żeby aż tak się nudzi :)

 

Pytał o sposób jak pozbyć się wszystkich wpisów pisanych przez siebie .Czytasz ze zrozumieniem ,wszystkich to powiedziałem jak to można zrobić. Jaki w sumie to jest sens jak on cytował kogoś odpowiadając i ktoś cytował jego odpowiadając pytkowi .To trwale zostaje. Skoro podjął decyzje i nawet miał się radzić prawnika to zasadnym jest usunięcie wszystkiego bo miał powód by już nie doradzać - pisać na FM. Amen .

 

Jaka jest procedura skutecznego usunięcia wszelkich swoich wpisów oraz danych osobowych z Forum Muratora?

 

Nie pisał ,że chce zostawić w tym w/w poście te cytowane .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny gawel, nie usuwamy postów bez powodu, na żądanie bez podstaw prawnych, bo forum straciłoby sens. Wiele postów jest pierwszym postem tematu - usunięcie postu powoduje zniknięcie całego tematu!

Może Pan na żądanie usunąć konto. Może z sądu przyjść wezwanie, albo z policji. Wtedy ukrywamy posty.

 

Usunąć cały dorobek z forum - czy to ma sens? Kto mieczem wojuje, czasem odnosi rany w pojedynku ;) Czasem rany zadaje. Samo życie, nie ma się co obrażać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups ! przepraszam ,że chciałem podpowiadać już usuwam posty .:sick:.

 

Masz Redakcję to sobie pomagaj . Usunąłem wszystkie posty z Tobą .I nie jestem czyimś adwokatem . Sam chce przecież z jakiegoś powodu odejść z FM i ma swojego obrońcę .Teraz to dziwnie wygląda.

 

p.s

 

Mały dopisek bo mi to przeszkadza. Wielkie larum ,że kolejny zacny długoletni forumowicz zniesmaczony czymś chce odejść z FM . Jest regulamin, są prawnicy to niech odchodzi .Sam tego chce , a to najważniejsze dla niego .

Edytowane przez niktspecjalny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy niktspecjalny musi być prawnikiem i zaufanym gawla? ;) Rady: i i nie będzie po Tobie śladu na FM nie wydają się zbyt rozsądne.

 

Powiem szczerze ,że jako forumowicz nie rozumiem w sumie co mi Redakcja chciała przekazać .Trzeba by było teraz napisać bo będzie miało w tej dobroci wymierne brzmienie że : po Tobie ślad na FM pozostanie na wsze czasy bo nadal się w nim udzielasz choć nie chciałeś i miałeś go dosyć i odejść .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Arturo1972 i gawel:

 

Dziesiątki, jeśli nie setki razy był Pan napominany, wielokrotnie banowany, Pana wpisy są wciąż zgłaszane, usuwane, itp. Z tego powodu nie może Pan teraz występować jako sędzia i publicznie oceniać moderatorów, do tego ich obrażać.

Edytowane przez Redakcja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż możemy spełnić prośbę, ale nam zależy na obecności forumowiczów, a nie ich karaniu.

 

Teraz nie chce le jak powiem że chce to mam dostać. Na razie w wątku covidowym mam radosną twórczość o jedzeniu,dziadowaniu i pieniądzach

A i z Arturkiem się bluzgamy to tu to tam.

Zdrowia życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Arturo1972 i gawel:

 

Dziesiątki, jeśli nie setki razy był Pan napominany, wielokrotnie banowany, Pana wpisy są wciąż zgłaszane, usuwane, itp. Z tego powodu nie może Pan teraz występować jako sędzia i publicznie oceniać moderatorów, do tego ich obrażać.

 

Proszę mi powiedzieć jakie są granice do których Redakcja dopuszcza moda w jego działaniach na FM .Czy publicznie nazwanie chamem i prostakiem mieści się w tych granicach ?

 

publicznie oceniać moderatorów, do tego ich obrażać
.Podałem przykład w którym nic obraźliwego nie było to był przykład i za ten przykład zostałem brutalnie zelżony .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę mi powiedzieć jakie są granice do których Redakcja dopuszcza moda w jego działaniach na FM .Czy publicznie nazwanie chamem i prostakiem mieści się w tych granicach ?

 

.Podałem przykład w którym nic obraźliwego nie było to był przykład i za ten przykład zostałem brutalnie zelżony .

 

Jesteś po prostu zwykłym chamem.

 

i wiejskim, niedouczonym prostakiem. To sarkazm.

Jest OK

 

https://forum.muratordom.pl/showthread.php?317602-Nie-r%C3%B3bcie-komink%C3%B3w-w-domu-)/page634&highlight=greengaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie zauważyłeś, że post skierowany do moderatora lekko ujmując był napisany w chamski i prostacki sposób?

 

Ten post bo jest jedynym w tych rozliczeniach .

 

Szkoda ,że nie wspomniałeś np. o żonie w temacie o kominkach . Zafascynowany nią byłeś przez 2-3 lata potem zapał zanikł .I dalej to już można tylko się domyślać poszło lawinowo tyle ,że po 5 latach bardzo mało się nią interesowałeś tak 2-3 razy do roku . ;)

 

Co tu jest obraźliwego .Jeśli już. Chciałeś . Nazwę Cię prostakiem i chamem patrząc na tekst który mod zinterpretował po swojemu uważasz ,że może używać takich inwektyw ? Może czy nie może ?

 

Poczytaj cały wątek to może zrozumiesz .Ten post jest kontynuacją za to co w wątku pisano a greengaz to po chamsku zinterpretował .Tak zelżył minie bo jest modem i mu wolno .

Edytowane przez niktspecjalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...