Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tak szczerze to nie wiem czy ma włączonego czy wyłączonego Adblocka, co jakiś czas kasuje ciasteczka :) a przeglądarka to Google i sprzęt laptop.

 

Acha....

A to doczytałeś:

Też tak mam na androidzie ,nie idzie już otwierać tematów ,na kompie jest ok .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Czy ktoś mi może powiedzieć dlaczego zniknęły mi wszystkie zdjęcia ? Może i były nieładne ale żeby usuwać je wszystkie . Dłuższy czas nie zaglądałem do sieci to i może coś mnie ominęło .

 

Najprawdopodobniej masz ten sam błąd co niektórzy - nie wyświetlają się zdjęcia w określonych konfiguracjach sprzętowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia się znalazły i nic nie robiłem bo okazało się ,że Fotosik padł , a nie moja konfiguracja sprzętowa zawiodła .:yes::D

 

Cóż, u mnie nadal nie pokazują się foty np. z Dziennika Autorusa:

https://forum.muratordom.pl/showthread.php?182037-Dziennik-budowy-dom-kopu%C5%82a-Autorusa/page346

Nie działa zarówno na Chrome jak Edge, być może to kwestia starego Windowsa 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, u mnie nadal nie pokazują się foty np. z Dziennika Autorusa:

https://forum.muratordom.pl/showthread.php?182037-Dziennik-budowy-dom-kopu%C5%82a-Autorusa/page346

Nie działa zarówno na Chrome jak Edge, być może to kwestia starego Windowsa 7.

 

W sumie to lubię jak wychodzisz bezkolizyjnie z zagadnienia. Zdrówka i pozdrawiam .:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej masz ten sam błąd co niektórzy - nie wyświetlają się zdjęcia w określonych konfiguracjach sprzętowych.

 

Nie sprzętowych, a softwarowych. Nie działa na chrome ani na windows 10, ani na Androidzie 9, 10 ani 11. Nie działa na Edge w W10 - działa na tym samym kompie z tym samym W10 w IE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprzętowych, a softwarowych. Nie działa na chrome ani na windows 10, ani na Androidzie 9, 10 ani 11. Nie działa na Edge w W10 - działa na tym samym kompie z tym samym W10 w IE.

 

Dziękuję za doprecyzowanie. Właśnie skonfigurowałem nowe urządzenie - wersje oprogramowania aktualne na wczoraj. Zdjęć dalej nie widzę. Z przyzwyczajenia używam Chrome.

 

 

W sprawie usuwania konta - zawsze proszę pisać do administratorów (czyli z obecnych tu Redakcja). Moderatorzy nie mają takich uprawnień.

 

Kiedyś odszedłem z jednego forum przepełnionego spamem i reklamami. Czarę goryczy przelał fakt, że admini w moim poście podmienili link i wstawili swój. Po odejściu moje wpisy zostały "przelane" na konto tamtej redakcji, dając im niezasłużenie "extra" dorobek. W przypadku FM osoba, która usunie konto z forum a pozostawi posty będą one oznaczone jako "gość".

 

Nigdy nie przyszło mi do głowy kasowanie postów. Nawet, jeśli są z jakiś powodów niewygodne. Jestem tu jako wykonawca i piszę z tej perspektywy, często nie po myśli inwestorów. A mógłbym przemilczać sprawy trudne, akcentować tylko te dobre, podpowiadać rozwiązania oczekiwane przez pytających (niekoniecznie prawidłowe), zbierać podziękowania, pisać wyłącznie pod własny biznes itp. Tyle że w razie zmian w życiu to co stworzyłem mogłoby działać na moją niekorzyść. I jeszcze jedno: jak nie mam nic do powiedzenia to milczę.

 

Na podsumowanie przypomniała mi się pewna sentencja:

"mów zawsze prawdę a nikt nie złapie cię na kłamstwie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za doprecyzowanie. Właśnie skonfigurowałem nowe urządzenie - wersje oprogramowania aktualne na wczoraj. Zdjęć dalej nie widzę. Z przyzwyczajenia używam Chrome.

 

 

W sprawie usuwania konta - zawsze proszę pisać do administratorów (czyli z obecnych tu Redakcja). Moderatorzy nie mają takich uprawnień.

 

Kiedyś odszedłem z jednego forum przepełnionego spamem i reklamami. Czarę goryczy przelał fakt, że admini w moim poście podmienili link i wstawili swój. Po odejściu moje wpisy zostały "przelane" na konto tamtej redakcji, dając im niezasłużenie "extra" dorobek. W przypadku FM osoba, która usunie konto z forum a pozostawi posty będą one oznaczone jako "gość".

.

 

Co do likwidacji konta to o tym mówi jasno regulamin, pozwolę sobie zacytować

 

§5 Odstąpienie i Wypowiedzenie Umowy

5. TIME S.A. przysługuje prawo zachowania dla celów dowodowych kopii umieszczonych przez Użytkownika Treści przed ich usunięciem z Serwisu lub Aplikacji. W przypadku niezwrócenia się przez Użytkownika z żądaniem usunięcia Treści z Serwisu lub aplikacji mogą być one nadal, bezterminowo przechowywane w Serwisie lub Aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprzętowych, a softwarowych. Nie działa na chrome ani na windows 10, ani na Androidzie 9, 10 ani 11. Nie działa na Edge w W10 - działa na tym samym kompie z tym samym W10 w IE.

 

Kolejna ciekawostka. Trzymajmy się tego posta Autorusa który już wrzucałem:

 

https://forum.muratordom.pl/showthread.php?182037-Dziennik-budowy-dom-kopu%C5%82a-Autorusa&p=8014628&viewfull=1#post8014628

 

Wklejam go do IE - i fotki widać. Ale chcę przejść na następną stronę w IE który twierdzi, że kolejna strona ma taki link:

https://forum.muratordom.pl/showthread.php?182037-Dziennik-budowy-dom-kopuła-Autorusa/page344

i dostaję komunikat:

 

Nie można odnaleźć strony sieci Web

 

HTTP 400

 

Najbardziej prawdopodobne przyczyny:

•W adresie może być błąd w pisowni.

•Jeśli został kliknięty link, może on być nieaktualny.

 

Chrome przechodzi prawidłowo - twierdzi, że następna strona ma adres:

https://forum.muratordom.pl/showthread.php?182037-Dziennik-budowy-dom-kopu%C5%82a-Autorusa/page344

 

Dlaczego IE uważa, że w adresie strony ma być ł a Chrome tam wstawia %C5%82

Tym sposobem na IE widać obrazki - ale nie da się przeglądać wątków z jakimś polskim znaczkiem w tytule.

 

Dla jasności - w polu adresowym wyświetla się "ł" w obydwu przeglądarkach. Ale jak klikniemy prawym klawiszem myszy i skopiujemy link do tej przykładowej strony 344 to mamy tak, jak wyżej wkleiłem. Jak w Chrome wkleimy ten link z procentami to wciśnięciu "enter" przechodzi na tę 344 stronę ale w polu adresowym widać już "ł". W IE to "ł" jest już w momencie klikania i "Nie można odnaleźć strony sieci Web".

Edytowane przez Kaizen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...