Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

Z wnioskiem formalnym wychodzę :)

Chcę zaproponować "walnemu zgromadzeniu" decydentów forum o przyznanie tytułu "najlepszego doradcy na forum" koledze Piotr Batura-kominki.

Jest to profil komercyjny ale będąc tutaj od ponad 10 lat widzę i wiem, że pomógł i doradził, nawet bezinteresownie wielu forumowiczom na przestrzeni tych wielu lat.

W tym mnie oczywiście, publikując ogólnodostępne testy wkładów kominkowych i ja na tej podstawie wybrałem swój wkład.

Ostatni post kolegi Piotra,myślę, że będzie dopełnieniem wniosku:

https://forum.muratordom.pl/showthread.php?377218-Wk%C5%82ad-kornak12&p=8131652&viewfull=1#post8131652

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 1 month później...

Mam pytanie, który to Moderator jest przysłowiową Hojecka,Rachoniem, tudzież Kleczkiem, że usnął mają odpowiedź do "Kaizena" o tym, co sam własnoręcznie zrobiłem COŚ przy budowie domu ??

REDAKCJA uważa,jak KAIZEN, że to umiejsza inwestorom usuwając mój post ??

 

Fajnie coś zrobić na budowie własnymi rękami, ale sama analiza rozwiązań, podejmowanie decyzji, szukanie wykonawców i ich nadzorowanie to co najmniej cały etat, jak chcesz to zrobić dobrze. Jak do tego jeszcze gdzieś pracujesz - to masz dwa etaty. Owszem, nadzorowanie jak robisz sam, to odpada więc nie dokładasz tak naprawdę 100% czasu. Teoretycznie sobie zrobisz dobrze... Ale nawet robiąc sobie dobrze jest, jak ktoś to krytycznym okiem skontroluje - jak nie Ty, to kto?

Edytowane przez Arturo1972
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Redakcje o ustosunkowanie się do tego, czy na FM mogę dzielić się własnymi spostrzeżeniami na temat stropu drewnianego i jak go wykonałem czy wentylacji mechanicznej i jak ją wykonałem czy na FM temat tabu...

Bo mój post na ten temat został usunięty.

 

Czy na FM Hojecka czy tam Rachon są Moderatorami ?

Jeśli tak, to Arturo odpuszcza a pisowskie głąby mogą budować i na lodzie :D

Edytowane przez Arturo1972
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redakcjo Właśnie ze względu na forumowych Hojecka, Rachonia czy Kleczka prosiłem o usunięcie mojego DB,którego i Pan był świadkiem robiąc wywiad ze mną na temat płyty fundamentowej...

 

Ale jeśli faktycznie, dobro partii,dla mnie PIS=PZPR, jest dla Pana ważniejsze od dobra inwestorów budujących domy, to nic tu po mnie kiedyś i obecnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie o boty na forum.

 

- czy technicznie jest tak beznadziejnie, że nie można ich przefiltrować przy zakładaniu konta?

- czy ich wpuszczanie to świadoma polityka nabijania statystyk postów/userów

- czy Murator bierze udział w jakimś programie doskonalenia AI kosztem zwykłych userów.

 

tak czy inaczej wartości dodanej dla jakości dyskusji tu nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie o boty na forum.

 

- czy technicznie jest tak beznadziejnie, że nie można ich przefiltrować przy zakładaniu konta?

- czy ich wpuszczanie to świadoma polityka nabijania statystyk postów/userów

- czy Murator bierze udział w jakimś programie doskonalenia AI kosztem zwykłych userów.

 

tak czy inaczej wartości dodanej dla jakości dyskusji tu nie widzę.

 

Jest cała sieć zabezpieczeń przed spamem i botami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum Muratora nie jest forum o polityce. Mieszanie tematów wentylacji mechanicznej z komentarzami politycznymi powoduje, że posty są zgłaszane i usuwane. Prosimy o wpisy na tematy budowlane.

Brak słów....

Oczywiście na koszt WM z reku nie wpływa koszt paliwa czyli koszt transportu, koszt płacy pracownikom wykonującym wentylacje, czy nie wpływa koszt kursu EURO do Złotego.

Naturalnie to nie są czynniki "polityczne",to wina Tuska przede wszystkim lub jak kto woli Putina,zanim zaczął wojnę :D

 

Zaprawdę powiadam Wam, odechciewa mi się tutaj bywać i komuś tam pomagać i doradzać.

To wina Tuska również, bo umożliwił mi wybudowanie domu na zwyklym luzie..

I cieszę się z tego bardzo bo te dwa lata to była dla mnie przygoda, tak po prostu ;)

 

Że przypomnę, od 2011 do 2013r i koszt wybudowania domu 320tys.zl na full wypasie technologicznym,gdzie chrustu nie muszę zbierać wg zaleceń ministra z PIS ;)

Ale forumowe Kleczki, Rachonie czy Hojeckie są na to uwrażliwione...

Edytowane przez Arturo1972
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zniknij wreszcie, nikt nie zauważy straty

Jak zauważyłeś, lub może Ci to umknęło, od ładnych paru dni, tygodni, nie ma Arturo w tematach, w których mógłby coś doradzić czy pomóc z własnego doświadczenia.

 

Szczerze,nie doceniłem, że PIS będzie tak chojny i doprowadzi do ceny mojego M do 400tys.zl w tym roku :D

Ale 250tys.zl w zeszłym roku, zrobiło też robotę ;)

Edytowane przez Elfir
politykowanie
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zauważyłeś, lub może Ci to umknęło, od ładnych paru dni, tygodni, nie ma Arturo w tematach, w których mógłby coś doradzić czy pomóc z własnego doświadczenia.

 

 

Ale i tak od miesięcy obrażałeś, zamiast doradzać, więc Twoje odejście raczej będzie z pożytkiem dla tego Forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak od miesięcy obrażałeś, zamiast doradzać, więc Twoje odejście raczej będzie z pożytkiem dla tego Forum

Ależ owszem, wszystko dla dobra inwestorów..

Myślę, że Ci "obrażeni" dzisiaj zamiast myśleć o budowie domu, myślą jak żyć na co dzień spłacając kosmiczną ratę...dzięki zrobieniu się w ch..a przez obecnie rządzących.

 

Wg Redakcji, to typowo budowlana sprawa nie mająca nic wspólnego z polityką :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i

 

Jako aktywny i realny użytkownik FM,wnioskuję o to,dla dobra inwestorów, żeby weryfikować użytkowników (doradzających) pod kątem własnych doświadczeń, czyli własnych inwestycji itp.

Zdjęcia z inwestycji będą odpowiednią weryfikacja.

 

 

Wg mnie, to pozwoli uchronić przyszłych i teraźniejszych inwestorów przed oszustami,których na forum jest bez liku..

I których to Moderatorzy chronią...

Edytowane przez Elfir
politykowanie i obrażanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko "fotohobby" otworzył japę ze zdziwienia ;)

 

Jako aktywny i realny użytkownik FM,wnioskuję o to,dla dobra inwestorów, żeby weryfikować użytkowników (doradzających) pod kątem własnych doświadczeń, czyli własnych inwestycji itp.

Zdjęcia z inwestycji będą odpowiednią weryfikacja.

 

 

Wg mnie, to pozwoli uchronić przyszłych i teraźniejszych inwestorów przed oszustami,których na forum jest bez liku..

I których to Moderatorzy chronią...

 

Oczywiście to samo to by dotyczyło Moderatorów bo to nie są święte krowy,tak mi się wydaje...

 

Chyba, że Redakcja blisko współpracuje z partią PZPR=PIS i zwykły sprzedawca okien robi za konfidenta i tzw. ORMO-wca to słabo to wygląda...

 

Może masz rację , ale emocjonalnego tonu nie rozumiem i nic nie szkodzi. Mam prośbę abyć do wymiotów nie powtarzał słowa inwestor gdzyż jest ono niadekwatne do forumowiczuw FM. Inwestycja jest to wydatkowanie środków finansowych w celu osiągania przychodów i inwestorem jest na przykąłd deweloper bo sprzedaje domy. Natomiast budowa domu na własne potrzeby czyli w celach rezydencyjnych jest źródłem kosztów i z inwestowaniem NIE MA NIC WSPÓLNEGO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbanowałam Arturo permanentnie - za wulgaryzmy, obrażanie dyskutantów, wieczne pisanie o polityce bez związku z tematem.

Uważam, ze dostał zbyt wiele szans, a od dłuższego czasu nie wnosi niczego pozytywnego na forum.

 

Nie On jedyny takie ma przypadłości... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...