Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

Bry wieczór lub dobre rano dla niektórych ;)

 

Szczerze,spodziewalem się tego "nigdy",gdyż po 13 latach mojej tu obecności, na forum pojawiło się następne pokolenie,pisowskie pokolenie,które jest dumne z obietnic a w dupie ma realne porady ;)

Zatem niech im ziemia lekka bedzie a chrust+ niezbyt ciezki :D

 

Dziekowa dla "starych" wyjadaczy,ktorzy przyczynili się do wybudowania domu w cenie mieszkania,a nawet taniej bo rok temu dopiero sprzedałem M4 za 270tys.zł czyli prawie w wartości całego domu , który za TUSKA wyniósł mnie 340tys.zł :D

 

Oczywiście,przez te 9 lat mieszkanie było wynajmowane ;)

Wiem,że to boli wielu ale trudno się mówi :)

 

Bye,bye ;)

Edytowane przez Arczi anty PIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Znowu ktoś coś na forum poustawiał tak że wchodząc w temat widzę szarą stronę i zero treści tylko napis w górnym rogu reklama. Cofnij nie działa........trzeba wyjść i od nowa próbować. Raz na kilka wejść widać treść. Uprzedzam nic nie zmieniałam od lat w programach i ustawieniach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Redakcja albo jakiś uprawniony moderator może uruchomić nową sondę "Czym ogrzewać" w dziale "Forum->Instalacje - wymiana doświadczeń->Ogrzewanie"?

Myślę, że dzisiaj odpowiedzi kształtowały by się z zupełnie inny rozkład.

 

Dziękujemy za dobry pomysł:

https://forum.muratordom.pl/showthread.php?378237-Nowa-sonda-2022-Czym-ogrzewać-dom&p=8140466#post8140466

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Czy można wprowadzić taki wymóg, żeby przed napisaniem jakiegoś postu nowy user musiałby opowiedzieć o sobie czy tam przywitać się w osobnym dziale?

 

To ograniczyłoby wypowiedzi takie jak https://forum.muratordom.pl/showthread.php?377994-Lepszy-b%C4%99dzie-ma%C5%82y-ale-dobrej-jako%C5%9Bci&p=8143548&viewfull=1#post8143548

 

To nie jest spam, ale user zaraz się za ten proceder weźmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można wprowadzić taki wymóg, żeby przed napisaniem jakiegoś postu nowy user musiałby opowiedzieć o sobie czy tam przywitać się w osobnym dziale?

 

To ograniczyłoby wypowiedzi takie jak https://forum.muratordom.pl/showthread.php?377994-Lepszy-b%C4%99dzie-ma%C5%82y-ale-dobrej-jako%C5%9Bci&p=8143548&viewfull=1#post8143548

 

To nie jest spam, ale user zaraz się za ten proceder weźmie.

 

Trudno byłoby wprowadzić taki wymóg, ale uwag bardzo słuszna. Usunęliśmy wpis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś mi wytłumaczy, dlaczego muszę kliknąć 2 razy w każdy odnośnik, żeby sie otworzył?

Przeglądarka Brave - wcześniej wszystko działało ok (jeszcze kilka dni temu)

Pewnie masz blokowanie reklam. Po pierwszym kliknięciu wyskakuje reklama. Na telefonie i kompie w pracy nie muszę klikać dwa razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...