Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KORONAWIRUS - przydatne informacje, walka z mitami i plotkami


d7d

Recommended Posts

Stany nie specjalnie mnie interesują w tym kontekście. Tamtejsze prawodawstwo ma niewiele wspólnego z europejski, można je raczej traktować jako wskazówkę.

A ze szczepionkami widzę, że jest jeszcze gorzej niż przypuszczałem: EU/1/20/1528.

 

Znowu źle widzisz...

Znalezienie tego

http://urpl.gov.pl/pl/informacja-prezesa-urz%C4%99du-z-dnia-09112021-r-o-publikacji-w-j%C4%99zykach-narodowych-ue-decyzji-komisji

Było takie trudne ?

Edytowane przez fotohobby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kulibob

    2233

  • d7d

    1885

  • fotohobby

    1552

  • Kaizen

    980

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Optymistyczne dla siebie przyjąłeś założenie... "zaczął bym się zastanawiać..."

Sądzę, że może byś się nie obraził ale byś się nie zgodził :)

 

A ty znowu wiesz lepiej co ja myślę, brawo.

Poza tym źle zinterpretowałeś odpowiedź, przeczytaj jeszcze raz pytanie na które odpowiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty znowu wiesz lepiej co ja myślę, brawo.

Poza tym źle zinterpretowałeś odpowiedź, przeczytaj jeszcze raz pytanie na które odpowiadam.

 

Czyli nie dopuszczasz myśli, że ktoś zabija dla pieniędzy? Nie było w historii takich przypadków? I sądzisz, że nie ma takich ludzi na świecie?

 

Zastanów się co znowu piszesz i co sugerujesz.

 

Konkretne osoby sugerują że konkretne osoby są

"mordercami, faszystami i ludobójcami, którzy zabijają dla pieniędzy".

 

Co mam myśleć o Tobie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sam widzisz że są różne prawdy , są prawdy prawdziwe i prawdy niewygodne za które ludzi banują wszędzie gdzie tylko się da , wg mnie prawda zawsze jest jedna .

 

W bajki wierzysz.... prawda zależy od punktu widzenia.

Prawd jest wiele... najczęściej mamy do czynienia z połową prawdy. Takie są fakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też przekład się na ten wątek, który powoli przygasa, bo okazuje się, że Ci który podnieśli na początku pandemii alarm, że coś jest nie tak, choć nie do końca wiedzieli o co chodzi i zostali okrzyknięci szurami, czy podobne, to jednak się nie mylili i ich obawy okazują się coraz bardziej uzasadnione.

 

Bo ludzi średni ogarniętych już nudzi dyskusja z Szurami. Nawt gnojenie takich robi się nudne.

Widoczny jest efekt szczepień, przechorowania i słabszych odmian wirusa i tyle. Jeśli nic złego się nie wydarzy to problem złagodnieje do akceptowalnego.

Tylko szur zostanie szurem i wróci do chemistrali i reptiljan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ludzi średni ogarniętych już nudzi dyskusja z Szurami. Nawt gnojenie takich robi się nudne.

Widoczny jest efekt szczepień, przechorowania i słabszych odmian wirusa i tyle. Jeśli nic złego się nie wydarzy to problem złagodnieje do akceptowalnego.

Tylko szur zostanie szurem i wróci do chemistrali i reptiljan

 

każdy widzi to co chce widzieć. Efekt szczepień... głupoty też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie takiej potrzeby:

Doniesienia z Danii pokazują, że wskaźnik hospitalizacji z powodu zakażenia Omikronem BA.2 nie różnią się od wskaźników związanych z pierwotnym wariantem. To oznacza, że BA.2 nie jest groźniejszy od swojego poprzednika. – Do tej pory nie zauważyliśmy większych różnic w rozkładzie wiekowym, statusie szczepień, zakażeniach i ryzyku hospitalizacji. Ponadto, pomimo wysokiego wskaźnika zakażeń BA. 2, liczba hospitalizacji na OIOM-ach spada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W US już rozpoczyna się starcie pomiędzy big insurance, a big pharma, połączone z zarzutmi o fałszowanie badań medycznych, w szczególności związanych z parametrem "all cause mortality endpoint". Główne firmy ubezpieczeniowe na życie zgłaszają wzrost liczby roszczeń z tytułu śmierci, które nie są związane z Covidem. W OneAmerica w trzecim kwartale 2021 r. w porównaniu z rokiem poprzednim, liczba zgonów wzrosła o 40% w grupie wiekowej 18-64 lata.

 

"To, co widzieliśmy w trzecim kwartale, co widzieliśmy że trwało również w czwartym kwartale, to że śmiertelność wzrosła o 40% w stosunku do tego, co było przed pandemią”

„Aby dać wyobrażenie jak źle wygląda sytuacja, trzeba uzmysłowiś sobie, że tzw. parametr "trzy sigma" lub katastrofa "jeden na 200 lat" oznaczałyby wzrost o 10% w porównaniu z sytuacją przed pandemią... Więc 40% jest po prostu niespotykane”.

 

https://headlineusa.com/oneamerica-insurance-ceo-deaths-increase-40-among-people-ages-18-64/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...