Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

WIRCO ECO czy wiecie coś o ty, czy to naciągnie ludzi?


esselite

Recommended Posts

Jak coś ma w nazwie eco z zasady podchodzę jak do jeża z gołą d....

 

 

 

Ale stronka ciekawa czyżby ponowne podejście z kawitacją ?

 

Do 1000 zł z ciekawości kupiłbym. Licząc się ze stratą . Zadaj identyczne pytanie na elektrodzie tam rozkminią bo na razie nie ma tam nic o tym "piecu"

Edytowane przez gnago
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, wg foto drewniana beczółka na rurce C.O.

Wg opisu www czytanego pobieżnie - Potrzebne zasilanie 3-fazowe, 25A.

 

Wygląda na to, że jest to przepływowy podgrzewacz wody z 3-fazową grzałką.

A magiczna sprawność bierze się stąd, że porównują to coś z piecem węglowym, którego sprawność zakładają na 30%, a pozostałe 70% to straty wywalone do komina.

Przy takim założeniu to faktycznie grzałka elektryczna wykorzystująca 100% mocy - zyska magiczny COP 3 - ale w stosunku do ich wirtualnego pieca węglowego 30% sprawności czyli takiego z COP minus 3..

 

Pokrętna logika, ale coś czuję, że opis strony właśnie na takim pokrętnym tłumaczeniu się opiera. :stirthepot:

 

Adekwatne do tych magicznych pudełek z reklam googla - co to starczy je wpiąć do gniazdka by obniżyć rachunek za prąd o 70%. W nowszej wersji ma postać bezpiecznika wpinanego na szynę w skrzynkę bezpieczników. Złośliwie zamykam te reklamy i zgłaszam jako te z niewłaściwą (lub niestosowną) treścią. :evil:

Edytowane przez Marco36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi ale firma od szaf hydraulicznych Izzifast ma na swoim kanale film z tym produktem. Muszę to uważnie przejrzeć bo oni to niby zachwalają ;)

 

Trzeba zadzwonić do Sztokholmu. Nobla z fizyki nie powinni dostać Syukuro Manabe, Klaus Hasselmann i Giorgio Parisi tylko Rafał Matlak za obalenie zasady zachowania energii/pierwszej zasady termodynamiki.

 

Nie wytrzymałem do końca, bo wymiękłem jak to niby wysoko natleniona (czyli agresywna) woda ma zwiększać COP o 4, ale do tego momentu nie widziałem zachwalania ze strony Izzi. Od jakiegoś czasu kręcą filmiki z innymi - pewnie żeby zwiększyć zasięg i ilość subskrypcji. Czy promując szarlataństwo skorzystają na tym? Być może. Bo wiara w gusła na świecie kwitnie.

 

Facet 27 lat się uczy, a nie pamięta podstaw fizyki. Trudne słowa (jak np."kawitacja", która nie jest, jak twierdzi p. Matlak "ruchem cząsteczek powietrza w wodzie", zawirowywacz, "woda plazmowana") i modne słowa jak "sposób zaprogramowany - to typowa zagrywka marketingowa dla naiwnych.

 

I jak jest coś opatentowane, to jest publicznie dostępne - jak mam przestrzegać patentu, jak go nie znam? Dziwne, że sprzedawca nie zapoznał się z tym patentem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi ale firma od szaf hydraulicznych Izzifast ma na swoim kanale film z tym produktem. Muszę to uważnie przejrzeć bo oni to niby zachwalają ;)

 

znam tych ludzi z izziinstalacji - i nie zachwalają tego "cygańskiego kociołka" podchodzą chłopaki do tematu z bardzo dużą rezerwą, i pewnie całe zdarzenie skomentują: "kanał zapierdala, komentaże lecą" zwykły reportaż z targów - ot co, szkoda uwagi na kociołek z poborem mocy 10kW, lepiej poglądaj Sempińskiego

Edytowane przez Jezusmaria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam tych ludzi z izziinstalacji - i nie zachwalają tego "cygańskiego kociołka" podchodzą chłopaki do tematu z bardzo dużą rezerwą, i pewnie całe zdarzenie skomentują: "kanał zapierdala, komentaże lecą" zwykły reportaż z targów - ot co, szkoda uwagi na kociołek z poborem mocy 10kW, lepiej poglądaj Sempińskiego

 

Nie zachwalają powiadasz?

aa24acfff901.png

Edytowane przez exetterenak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi ale firma od szaf hydraulicznych Izzifast ma na swoim kanale film z tym produktem. Muszę to uważnie przejrzeć bo oni to niby zachwalają ;)

 

Firma od szaf hydraulicznych, która sprzedaje czyjeś pompy pod swoją marką.

Rozmawia z handlarzem, który dla nich te pompy instaluje u końcowego odbiorcy.

 

Kanał Youtube to dziś solidne narządzie marketingowe.

 

A Wirko?

Pozostaje życzyć powodzenia w obalaniu 1 zasady termodynamiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zachwalają powiadasz?

https://ibb.co/p3NSSv3

 

"Kanał zapierdala, komentarze lecą" tak Ci Rafał mogę odpowiedzieć, niestety świetne tematyczne filmy nie mają takiego wzięcia jak "cygańskie kociołki" Chłopaki będą musieli dawać tytuły " Tragedia na Podhalu!!! zatłukł naczyniem przeponowym owcę!!!! " później sie okaże że nie zatłukł - tylko stłukł, nie "naczyniem przeponowym" - tylko "naczynie" i nie "owce" tylko "na owoce" - jakaś kobieta piszę ze szkoda bo izziinstalacje mają świetne merytoryczne filmy ale udziela się grubo pod Cygańskim Kociołkięm pisząc tam komentarze - napedzając film który lada moment przekroczy 100K wyświetleń - sam podnosisz oglądalność filmu i zarazem kamału dyskutując na ten temat. tak samo jak wyciągnięty fragment z forum fejsowego skąd lecą linki i dopalacz do kanału. tak że tyle, śmigam - bo spóźniony już jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kanał zapierdala, komentarze lecą" tak Ci Rafał mogę odpowiedzieć, niestety świetne tematyczne filmy nie mają takiego wzięcia jak "cygańskie kociołki" Chłopaki będą musieli dawać tytuły " Tragedia na Podhalu!!! zatłukł naczyniem przeponowym owcę!!!! " później sie okaże że nie zatłukł - tylko stłukł, nie "naczyniem przeponowym" - tylko "naczynie" i nie "owce" tylko "na owoce" - jakaś kobieta piszę ze szkoda bo izziinstalacje mają świetne merytoryczne filmy ale udziela się grubo pod Cygańskim Kociołkięm pisząc tam komentarze - napedzając film który lada moment przekroczy 100K wyświetleń - sam podnosisz oglądalność filmu i zarazem kamału dyskutując na ten temat. tak samo jak wyciągnięty fragment z forum fejsowego skąd lecą linki i dopalacz do kanału. tak że tyle, śmigam - bo spóźniony już jestem.

 

Jak dla mnie to oni mogą robić filmy z patocelebrytami i robić materiały o "cygańskich kociołkach" ale sorry taka firma dla mnie nie jest poważna. Każdy może robić z siebie wioskowego głupka jeżeli ma na to ochotę. W teorii piszą o tym że nie wiedzą czy to działa i jaka jest jego efektywność a z drugiej ich materiały pokazują w miniaturach że to fajne rozwiązanie.

Opinię niech każdy wyrobi sobie sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to oni mogą robić filmy z patocelebrytami i robić materiały o "cygańskich kociołkach" ale sorry taka firma dla mnie nie jest poważna. Każdy może robić z siebie wioskowego głupka jeżeli ma na to ochotę. W teorii piszą o tym że nie wiedzą czy to działa i jaka jest jego efektywność a z drugiej ich materiały pokazują w miniaturach że to fajne rozwiązanie.

Opinię niech każdy wyrobi sobie sam

 

Pokaż tą miniaturę - niech każdy wyrobi sobie opinię - Ty tą miniaturę odczytujesz jako fajne rozwiązanie - ja tam nic fajnego nie widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż tą miniaturę - niech każdy wyrobi sobie opinię - Ty tą miniaturę odczytujesz jako fajne rozwiązanie - ja tam nic fajnego nie widzę

 

To nie jest wiedza tajemna. Mają to na kanałach na YT i FB. Nie mam zamiaru nikogo przekonywać do swoich racji. Rozmieniają popularność na drobne i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...