Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zakup węgla w PGG - czytaj sklepie


Recommended Posts

Info cenne i faktycznie tak to wygląda - dla tego trza szukać paliwa alternatywnego i walić te ich eco.

 

 

Też tak sądzę. A widzę, że co niektórzy mają na prawde klapki no oczach. W ogóle była jakaś dziwna akcja w USA, gdzie wszyscy mieli inne ogrzewanie niż na węgiel czy gaz. Była jakaś awaria prądu podobno, a stało się to w zimie gdzie waliło mrozem równo. Koniec końców ludzie zamarzali w domach. Jeszcze a propos Niemiec, to byli pierwsi do zamykania kopalń, ich ogrzewanie głównie było oparte na ruskim gazie bodajże w 52 % > Powiem tak, będzie zima, będzie kolorowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 526
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jeszcze a propos Niemiec, to byli pierwsi do zamykania kopalń, ich ogrzewanie głównie było oparte na ruskim gazie bodajże w 52 %
U nich coraz głośniej mówią o powrocie do węgla i to tak się niesie, że u nas w sejmie zaczynają powtarzać za nimi, by się nasi wycofali z tej zaplanowanej likwidacji górnictwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno nazwać zielonymi płucami miasta, które emitują tyle syfu

Ja zaś wkleiłem dane, ze przez pół roku powietrze jest tu znacznie gorsze.

Weź ten swój ręcznik i znikaj

Proszę, sprawdziłem i widzę, że w Polsce pd-wsch wodę na kąpiel grzeją

[ATTACH=CONFIG]460094[/ATTACH]

Nawet latem jest gorzej...

Widzę, że żółte obejmuje też Radom, więc DUNIA.MD też się nie ceregieli

O co tutaj chodzi - że mnie oszwabić chciałeś, to rzecz oczywista i zrozumiała ale tego, że to oszwabienie mieć miejsce miało przy współudziale, to tego pojąc nie mogę.

Mapka Airly 28.07.2022 r..jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

– wiesz zali jak Piłsudski prawił – lać kurxxx chamów

Takich ludzi nam trza a nie pajaców uciekających z reklamówką na granicy.

Ten cytat Marszałka jest w punkt i nawet nie trzeba "wężyka":

Bezsensownym jest wdawanie się Polski w stosunki zagraniczne z zachodem, ponieważ tam nic innego nie może nas czekać, jak tylko włażenie Zachodowi w dupę... i bycie w tej dupie obsrywanym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ich nie ma? To zlikwidowali MW, RN i zamknęli Brauna?

 

Chłopie ogarnij się ,dziś prawdziwymi faszystami sa lewacy i lewica a ty czepiasz się jakichś miernot , czysta faszystka siedzi w Europarlamencie z lewicy ta co twierdzi że krowy są gwałcone a mięso powinno być zakazane ,koniec więcej nie mam zamiaru dyskutować z tobą o tych idiotyzmach bo to nie ten temat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie ogarnij się ,dziś prawdziwymi faszystami sa lewacy i lewica a ty czepiasz się jakichś miernot , czysta faszystka siedzi w Europarlamencie z lewicy ta co twierdzi że krowy są gwałcone a mięso powinno być zakazane ,koniec więcej nie mam zamiaru dyskutować z tobą o tych idiotyzmach bo to nie ten temat .

 

Brawo, bardzo dobrze napisane. Sama prawda... goguś, nie ma co sobie strzępić języka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej dostać 200mln za kopalnię i mieć spokój czy lepiej dopłacić 600mln i ją zamknąć ? co wybierasz ale zaznaczam odpowiedź nie jest oczywista dla tz PO-PIS-u.

Nie rozumiem, dlaczego kopalnie miałyby coś dostawać. Skoro wydobycie węgla wzrasta, to chyba z powodu rosnącego popytu? Skoro popyt rośnie, to i kopalnie powinny się wydobywać więcej.

No, ale: jest jeszcze środowisko, szkody górnicze itd. I co z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, dlaczego kopalnie miałyby coś dostawać. Skoro wydobycie węgla wzrasta, to chyba z powodu rosnącego popytu? Skoro popyt rośnie, to i kopalnie powinny się wydobywać więcej.

No, ale: jest jeszcze środowisko, szkody górnicze itd. I co z tym zrobić?

 

Rusz trochę zwojami ,mówię o rządzących i tych obecnych i tych POprzednich nieudacznikach razem wziętych , kopalnia Krupiński mówi ci to coś ?? inwestor chciał zapłacić za tą kopalnię 200 mln zł oraz zatrudnić 5 tys ludzi do roboty ale Polski czy Niepolski rząd nie wiem jak ich nazywać bo to chyba problematyczne trochę stwierdził że nie sprzeda za 200mln ale dopłaci z naszej kasy 600 mln po to aby zlikwidować tę kopalnię i teraz mi opowiedz o logice słucham ???? mnie dalej dudnią słowa Otto von Bismarcka chcesz Polaka zniszczyć daj mu się rządzić koniec kropka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest taki, że wydobycie węgla od 89 do teraz spadło w Polsce trzykrotnie, gdzie na całym świecie wydobycie węgla rośnie. Ja już dawno dodałem sobie 2+2 i wiem o co w tym wszystkim chodzi. Ludzie w raju, który śpi na węglu, mają stresa czy starczy dla nich...

 

Wymień kraje w których wydobycia rośnie

 

"Raj, który śpi na węglu" - a to dobre jest, uśmiałem się z rana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...