Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zakup węgla w PGG - czytaj sklepie


Recommended Posts

Tak , dokładnie tak. Cała Unia tam kupuje, zobacz na swój avatar, jaką flagę tam masz Europejczyku :)

 

Jako Europejczyk kupujesz , jako Polak sprzeciwiasz się .

 

Jeżeli, jak twierdzisz, cała Unia kupuje, to Polska tez kupuje.

Polska jest w Unii.

Jestem Europejczykiem i jestem Polakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 526
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nie wiem, skąd taki przytyk do prostego stwierdzenia "NATO się poszerza", tym bardziej, ze napisałeś przed chwileczką, że:

Tak, masz całkowitą rację: Do czasu poszerzenia NATO byliśmy dość mocno osamotnieni w Europie, po rozszerzeniu o S i F będzie zwarty szyk państw ze wspólnymi interesami.

 

I kończąc temat, wygląda na to, że Błaszczak trochę oprzytomniał, bo oprócz wcześniejszych HIMARsów dziś poszła taka informacja

https://geekweek.interia.pl/technologia/news-polska-zakupi-96-smiglowcow-szturmowych-apache-drudzy-na-swi,nId,6273247#iwa_source=newsfeed_next

No więc tylko o to mi od początku chodzi, że nie jest prawdą iż PIS wszystko robi źle. Jeszcze 1,5 roku temu byłem przerażony bezczynnością rządu wobec widocznej gołym okien nadchodzącej wojny, a teraz coś drgnęło. Czy nie jest za późno dowiemy się pewnie niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co drgnęło? Że wpadli do sklepu w Korei, pokazali kartę kredytową i paluszkiem na półce pokazywali które zabaweczki biorą? To niby drgnęło? To co pokazali paluszkiem to była ekspozycja stała i tyle. Rudę zelaza i metale ziem rzadkich dopiero będą zamówione, wydobyte i przywiezione czyli zabaweczki loco PL będa za trzy lata, jak dobrze pójdzie. Czy pomyślano o integracji z sojusznikami? Czy pomyslano o zapleczu remontowym? Brak unifikacji sprzetu to koszty i czkawka. Za mało wiemy, lecz oby czas nie pokazał że skończy sie jak z Caracalami i nastepcami , z korwetami i jakimś złomem zakupionym w AUS czyli nie ma nic. Fanafronada moze jest ujdzie na dożynkach, lecz zakupy militarne lubia ciszę, Wydaje mi sie, że zamówienie sprzętu spełniającego konkretne kryteria wymaga wiekszej finezji niż zamówienie dostaw kilkuset stutysięcznkiów z surowcem węglopodobnym, nieprawdaż? Efekty widzimy na czystych placach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekty widzimy na czystych placach...

 

I po narastającej ilości ofert -POMOGĘ W ZAKUPIE WĘGLA Z PGG.

Ciekawe jest to że można na to dostać rachunek. Czy to jest legalne ?

I jeśli już jest jak twierdzi kolega Ratpaw jakis zarząd to ja się pytam dlaczego muszę sobie ten wungel sam przywieźć ? PGG sprzeda gościowi ze Szczecina 3 tony węgla i ten ma se przywieźć - jaki jest koszt takiej operacji ? Zarząd ma w dupie co my sobie tam do kotła wsadzimy to nie jest medialne, Propaganda potrzebuje nowej bajki np 6 bilionów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekty widzimy na czystych placach...

 

I po narastającej ilości ofert -POMOGĘ W ZAKUPIE WĘGLA Z PGG.

Ciekawe jest to że można na to dostać rachunek. Czy to jest legalne ?

I jeśli już jest jak twierdzi kolega Ratpaw jakis zarząd to ja się pytam dlaczego muszę sobie ten wungel sam przywieźć ? PGG sprzeda gościowi ze Szczecina 3 tony węgla i ten ma se przywieźć - jaki jest koszt takiej operacji ? Zarząd ma w dupie co my sobie tam do kotła wsadzimy to nie jest medialne, Propaganda potrzebuje nowej bajki np 6 bilionów.

Nie masz nawet pojęcia jaką ulgę czuję, że buduję dom pasywny, bo nie interesuje mnie opał, gaz czy pompy ciepła za dziesiątki tysięcy, na które trzeba czekać 8 miesięcy. Mogę tylko współczuć ludziom, że dożyli takiego syfu na rynku energii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co drgnęło? Że wpadli do sklepu w Korei, pokazali kartę kredytową i paluszkiem na półce pokazywali które zabaweczki biorą? To niby drgnęło? To co pokazali paluszkiem to była ekspozycja stała i tyle. Rudę zelaza i metale ziem rzadkich dopiero będą zamówione, wydobyte i przywiezione czyli zabaweczki loco PL będa za trzy lata, jak dobrze pójdzie. Czy pomyślano o integracji z sojusznikami? Czy pomyslano o zapleczu remontowym? Brak unifikacji sprzetu to koszty i czkawka. Za mało wiemy, lecz oby czas nie pokazał że skończy sie jak z Caracalami i nastepcami , z korwetami i jakimś złomem zakupionym w AUS czyli nie ma nic. Fanafronada moze jest ujdzie na dożynkach, lecz zakupy militarne lubia ciszę, Wydaje mi sie, że zamówienie sprzętu spełniającego konkretne kryteria wymaga wiekszej finezji niż zamówienie dostaw kilkuset stutysięcznkiów z surowcem węglopodobnym, nieprawdaż? Efekty widzimy na czystych placach...
No chyba lepiej późno niż wcale a skoro się już ruszyli, to chyba tą drogą iść będą i nie na zasadzie „wiesława” : „staliśmy nad przepaścią i zrobiliśmy krok na przód” lub może : „gdybyśmy mieli blachę, to byśmy konserwy produkowali – no ale mięsa nie mamy”.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani dziękować – ani przepraszać nie ma za co – „szacunek” za głos który zmierzał do sprostowania, bo faktycznie mógłby sobie pomyśleć ktoś coś a tak, to wątpliwości i niedomówień już żadnych nie ma.

Do tego też czytają, to inni dzięki czemu jest szansa na to, że się opamiętają i przynajmniej tyle zyskają na tym, bo po co jeszcze dodatkowo tą tyranię wspierać i ją napędzać.

Rodzicom, to najlepiej pokaż „ustawę”, bo co tam ja i moje przemyślenia na ten temat.

 

W środkach masowego przekazu ukazało się wiele przekłamań o tym (a może tak celowo o tym gadali?) i nawet tu na forum dało się słyszeć głosy, że jak dają to brać trzeba i koniec – nic się nad tym nie zastanawiać ani do ustawy zaglądać i się wczytywać co jest w niej zapisane - bo środki masowego przekazu i chciejstwo każdego występującego – tylko, że nie tędy droga – zwłaszcza, że tak jak ja, to nie pojmuję za cholerę o co im w tym chodzi – z jednej strony ustalili dla nas cenę węgla a z drugiej strony ci co łupili i łupią na tym kasę, to jeszcze tą ustawą ich działalność została napędzona - większy obrót - większe zyski i mowy nie ma by cenę obniżyć skutkiem spadku sprzedaży.

 

Istny dom wariatów – rząd daje dopłatę by wspomóc tych których pod murem postawił a węgla jak nie było tak nie ma i powiedzmy, że co niektórzy bez węgla by się obyć musieli i obyli, bo stać by ich na niego nie było ale w sytuacji takiej, że jest dopłata, to koniec z końcem chcą nie chcąc się decydować będą tylko jeszcze nie wiadomo na co, bo nikt nic o tym nie pisze i nie wiadomo jak z tym będzie i czym to się skończy.

 

Ja myślę, że to wszystko to jest cyrk na kółkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że to wszystko to jest cyrk na kółkach.
A ja pomału zmieniam na to zdanie – coś czuję, że dotarło w końcu do nich jak bardzo się obsrali i teraz by w tym gównie nie utonąć ratować się będą w czym widzę cień nadziei dla nas.

 

Cyrk/cyrkiem ale śmiać się w tym cyrku nikt nie będzie jak maciupcia drobina co dopiero na świat przyszła zacznie chorować z zimna w domu, bo jej wodzowie takie powitanie jej zgotowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze Ratpaw Już nie ma czasu, bo za chwilę może zabraknąć miedzi na przewody elektryczne.

 

Znamy znamy -mamy jej tyle co węgla ale dla Pisu jak widać nie ma rzeczy niemożliwych do spierdolenia.

 

Samsu bo jej wodzowie takie powitanie jej zgotowali.

To naszym maluchom_dzieciom wnukom prawnukom takie powitanie uszykował Pis. Może by warto jakoś podziękować . Pomnik jaki albo i tysiąc pomników.

A tam - idźmy na całość i każdemu politykowi postawmy - te takie od pasa w górę wystające z nagrobków. Mógłbym nawet spacerować w takiej alei sław z duża przyjemnością nawet okutany w 3 swetry i karton.

Wiedząc że oni odeszli a wiosna przyjdzie nuciłbym sobie refren pięknej piosenki pisowca Pietrzaka zaczynającą się od słów – Każdy dzień budzi mnie do czynu :) i byłby to dowód że nie wszystko pisowcy zjebali - ta piosenka jest po prostu w punkt.

Edytowane przez Chris Zielonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bash::lol2::bash::lol2::bash:Spotkamy się za 3 lata i zobaczymy kto miał rację. Obym był w błędzie.
O traktacie „ryskim” coś pisałeś więc i o tym powinieneś wiedzieć jak to z tym było i dlaczego nasi dzielni wojacy zaprawieni w boju na frontach : austrowęgierskich, ruskich i pruskich jak i naszych z podkulonymi ogonami spiepszali przed szarańczą której żołnierze jak bezdomni wyglądali.

No i co się stało, że ta szarańcza zatrzymana został i później precz pogoniona - „jewropa” jakoś nam za to nie dziękowała ale łapy swoje w traktat władowała – jak myślisz – za co Piłsudski faktycznie Ukraińców przepraszał – czy „Wołyń” między innymi nie był skutkiem tego?

Słyszałeś jak ukraińskie wojsko między innymi od nas ruszyło by Kijów odbić – wiesz co się stało z tymi co w walce nie zginęli.

 

Jeśli jesteś Polakiem, to wież, że nas nadzieja popuszcza po ostatnim skurczu serca – no i to też znać musisz : „są w ojczyźnie rachunki krzywd, których nawet obca dłoń nie przekreśli ale krwi nie odmówi nikt - wysączymy ją z piersi lub pieśni” więc co - jeśli staniesz w sytuacji takiej, to będziesz głowę i ręce ogarnięte brakiem nadziei opuszczał czy razem z innymi będziesz suczych synów na latarniach wieszał.

 

Tak/Tak @Chris Zielonka, to też dedykuję Tobie – zanim Kolego Drogi tak się rozpędzisz, że kark sobie przetrącisz lub Ci go złamią.

 

Tak dla odprężenia pogadajmy o tym : https://forum.muratordom.pl/showthread.php?379099-kocio%C5%82-w%C4%99glowy-z-buforem&p=8149955&viewfull=1#post8149955 tu albo u tego co o tym gadać z nami nie chce.

Jak tam napisałem – na co Ci na kotle dwa zawory różnicowe i dwie pompy cyrkulacyjne – skoro układ na wypadek „W” szykujesz to skąd pompka cyrkulacyjna w zasilaniu zbiornika CWU a obecnie rury bezpieczeństwa nie masz?

Edytowane przez samsu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z daniną krwi za Ojczyznę byłbym ostrożny, zbyt wiele ofiar było bezsensownych i daremnych. Martwi nie odbudują kraju, są tylko na pomnikach i/lub w pamięci. Pamięci żyjących.

Bardziej przekonują mnie słowa gen.Pattona: Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci skurwiele umierali za swoją. --> https://pl.wikiquote.org/wiki/Wojna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam macie czas i zdrowe nerwy.

Wracając do tematu - wczorajsza próba zakupu trwała 15 min. po której wszytki węgiel został sprzedany.

Komunikat na stronie również był ciekawy:

Schowek01.jpg

 

Tam tylko MOSAD by coś poradził bo wały tam idą niemiłosierne , jak zrozumieć to że są cwaniacy którzy tam kupiją hurtowo i odsprzedają z nawiązką a zwykły leber nie ma szans .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...