Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

gdzie ten tani węgiel


Brylak

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 135
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Z każdym dniem przekonuję się coraz bardziej, że może i dobrze byłoby oddać tereny opanowane przez ludzi z gatunku homosovieticus, o pardon, homopisus im samym do rządzenia. Zrobilibyśmy taki rezerwat świrów.

Wtedy zarówno dunia żyłby szczęśliwie w swoim średniowiecznym zacofanym, zabobonnym skansenie, jak i reszta kraju by odetchnęła z ulgą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z każdym dniem przekonuję się coraz bardziej, że może i dobrze byłoby oddać tereny opanowane przez ludzi z gatunku homosovieticus, o pardon, homopisus im samym do rządzenia. Zrobilibyśmy taki rezerwat świrów.

Wtedy zarówno dunia żyłby szczęśliwie w swoim średniowiecznym zacofanym, zabobonnym skansenie, jak i reszta kraju by odetchnęła z ulgą.

Kim ty jesteś szczawiku żeby oceniać i zaczepiać ludzi. Twoja stopka świadczy tylko o tym że jesteś biednym, zakompleksionym człowiekiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to nie jest kabaret, lecz pierwszy rozdział Historii Polski dla używających rozumu. Kwintesencja od minuty 23:45 do 25:40
Śmiech świadczy że publika zrozumiała, aczkolwiek: "Z czego się śmiejecie? Z samych siebie się śmiejecie." - Nikołaj Gogol.

Robisz śmietnik z tematu poniemiecki trollu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyngiel jedzie z Kazachstanu na kołach (bo pociągami nie może - rosja) sam transport to 18000 zł/20t liczycie na wungiel za 996zł?

U nas chyba 24 lub 25 ton można załadować.

Cena mniejsza wychodzi.

Nie napisano, nie wyliczono skąd taka cena.

A w Googlach trzeba sprawdzić odległość i spalanie takiego tira.

Generalnie, bez danych, można na śmietnik wyrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz śmietnik z tematu poniemiecki trollu.

 

Brawo! Spisałeś sie na medal, własciwie odczytałeś nicka. Może jeszcze dorzucisz kilka sloganów, że Czaja*, że Hupka*, coś o rewizjonistach zachodnioniemieckich...

Nie kręp się chłopie, śmiało, może łaski awansu dostąpisz? Filatelowy pochwali...

 

*) Jeśli pamięci nie staje lub zbyt młody jesteś, to Uncle Google pomoże :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kim ty jesteś szczawiku żeby oceniać i zaczepiać ludzi. Twoja stopka świadczy tylko o tym że jesteś biednym, zakompleksionym człowiekiem.

 

Kim jestem? 45-letnim dobrze wykształconym specjalistą w w branży HiTec o zarobkach znacznie większych niż twój prezydent , znającym trzy języki obce, otwartym na świat i ludzi, odwiedziłem większość krajów europy, mam znajomych wśród gejów i lesbijek, głosuję na liberałów, jestem euroentuzjastą, mam w głębokim poważaniu pisowski rząd, nazistów, foliarzy, kołtunów i innych oszołomów. Aktualnie wdrażam w życie plan, wskutek którego być może wyemigruję na stałe do normalnego kraju, z dala od tego bagna, pełnego takich ludzi jak ty.

 

Zadowolony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kim jestem? 45-letnim dobrze wykształconym specjalistą w w branży HiTec o zarobkach znacznie większych niż twój prezydent , znającym trzy języki obce, otwartym na świat i ludzi, odwiedziłem większość krajów europy, mam znajomych wśród gejów i lesbijek, głosuję na liberałów, jestem euroentuzjastą, mam w głębokim poważaniu pisowski rząd, nazistów, foliarzy, kołtunów i innych oszołomów. Aktualnie wdrażam w życie plan, wskutek którego być może wyemigruję na stałe do normalnego kraju, z dala od tego bagna, pełnego takich ludzi jak ty.

 

Zadowolony?

Tak ja pisałem wcześniej - człowiek żyjący chwilą, czyli od porodówki do cmentarza.

 

PS.

Pomodlę się za ciebie nawet gdybyś tego nie chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja pisałem wcześniej - człowiek żyjący chwilą, czyli od porodówki do cmentarza.

.

 

Dokładnie tak!

 

... Masz żal do obecnej władzy wyjdź na ulicę, protestuj lub załóż partię i działaj dla dobra kraju.

 

Ale po co tu protestować? Dla kogo? Jak tu 30% głosującego społeczeństwa to kołtun?

Edytowane przez mistalova
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kim jestem? 45-letnim dobrze wykształconym specjalistą w w branży HiTec o zarobkach znacznie większych niż twój prezydent , znającym trzy języki obce, otwartym na świat i ludzi, odwiedziłem większość krajów europy, mam znajomych wśród gejów i lesbijek, głosuję na liberałów, jestem euroentuzjastą, mam w głębokim poważaniu pisowski rząd, nazistów, foliarzy, kołtunów i innych oszołomów. Aktualnie wdrażam w życie plan, wskutek którego być może wyemigruję na stałe do normalnego kraju, z dala od tego bagna, pełnego takich ludzi jak ty.

Rozumiem że powód w tym postępowaniu nazywa się "szumowina z Kaliningradu" ?
Nie pisałem, że wszyscy są faszystami, ale skoro w tej grupie znajdował się zaskakująco duży procent faszystów, to wniosek nasuwa się sam.

Co również znamienne, występowanie faszystów, fundamentalistów religijnych i rasistów jakoś zawsze pojawia się razem. A i jeszcze grupa socjalistów głosująca na pis.

Jesteś dumny z bycia naziolem?

Jednak z trolem nie ma sensu dyskutować.

Art 216 par.1 w zb. z art.216 par.2

Klasyka nad klasykami.

U mnie 349PLN za 105m3. Czyli jakieś 3.32PLN/M3.

Skoro mowa o infekcji przedstaw wiarygodne wyniki badan na obecnosc grzybów i innych biologicznych sladów w domach ocieplonych styropianem ze sprawną wentylacją mechaniczną z rekuperacją z odpowiednimi filtrami i wymienianymi w odpowiednim czasie.

Styknie ???

NIe ważne co byś napisał, dla tego naziola jesteś "be" i koniec.

Tak, pisałem to ja, Mazur.

Zadowolony.

To ile FM ci płaci za tak bezsensowne marnowanie czasu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z osobnikami z zaburzeniami psychicznymi nie dyskutuję.

Z każdym dniem przekonuję się coraz bardziej, że może i dobrze byłoby oddać tereny opanowane przez ludzi z gatunku homosovieticus, o pardon, homopisus im samym do rządzenia. Zrobilibyśmy taki rezerwat świrów.

Wtedy zarówno dunia żyłby szczęśliwie w swoim średniowiecznym zacofanym, zabobonnym skansenie, jak i reszta kraju by odetchnęła z ulgą.

Dokładnie tak!

Ale po co tu protestować? Dla kogo? Jak tu 30% głosującego społeczeństwa to kołtun?

30% kołtunów o losach kraju w wyborach tak zdecydowało? - no i co - jest jak mamy? - ciekawe – ciekawe – tylko jak tu nazwać takie zaburzenie acz raczej może chorobę mając na uwadze powyższe i działalność jaką tu prowadzisz przez wzgląd na w powyższym jak się opisałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...