Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki robot kuchenny polecacie


Pimurka

Recommended Posts

  • 1 month później...
Długo myślałaś, zanim spłodziłaś taką bzdurę? Wszelkie automaty są dla ludzi nieumiejących dobrze gotować.

 

Nie, po prostu pokazuje absurd twojego pisania o nożu, który zastępuje robota kuchennego. To jest analogia (jak za trudne słowo, to sprawdź w słowniku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie automaty są dla ludzi nieumiejących dobrze gotować.

 

Co tu ma do rzeczy umiejetnosc gotowania ? Czy ten wspanialy noz HRC55 potrafi ubic piane, rozrobic ciasto, zmielic mieso i wymieszac wszystkie skladniki na pyszne pulpety ? I nie wyobrazam sobie zrobienia kilkudziesieciu sloikow przecieru pomidorowego bez odpowiedniej przystawki do mojego Kenwooda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termomix to przerost formy nad treścią - dla normalnie działającego człowieka jest jego tańszy odpowiednik "Lidlomix" równie dobry i sprawdzający się w kuchni - ale jak ktoś wczśniej zauważył to nie jest tak do końca robot kuchenny.

Ja od kilkunastu lat posiadam Bosch MUM58364 nie wiem czy jest dobry ale nie zepsuł się , ma wiele przystawek które można dokupić, wymienić, zamienić gdy się zużyją lub przerobić na takie które są potrzebne :p

Jeśli autorka cokolwiek chce wiedzieć o tych urządzeniach zapraszam do dyskusji - reszty nie znam więc się nie wypowiem :popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termomix to przerost formy nad treścią - dla normalnie działającego człowieka jest jego tańszy odpowiednik "Lidlomix" równie dobry i sprawdzający się w kuchni - ale jak ktoś wczśniej zauważył to nie jest tak do końca robot kuchenny.

Ja od kilkunastu lat posiadam Bosch MUM58364 nie wiem czy jest dobry ale nie zepsuł się , ma wiele przystawek które można dokupić, wymienić, zamienić gdy się zużyją lub przerobić na takie które są potrzebne :p

Jeśli autorka cokolwiek chce wiedzieć o tych urządzeniach zapraszam do dyskusji - reszty nie znam więc się nie wypowiem :popcorn:

 

Lidlomix ma pewne wady - np. brak części zamiennych. Thermomix i Lidlomix, niezależnie od tego, jaki są wspaniałym sprzętem, nie są niezniszczalne, a noże tnące z czasem się tępią.

 

Niemniej też uważam, ze Thermomix ma cenę zbyt wysoką jak na możliwości urządzenia. Przynajmniej w stosunku do moich zarobków. Innym powodem dla którego nie ciągnie mnie do zakupu jest fakt, że mąż nie przepada za zupami, a samo siekanie, mieszanie i ubijanie załatwia sprzęt dużo tańszy.

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie jesteś w temacie. Z chwilą wyjścia nowszej wersji "Lidlomixa" na stronie producenta są dostępne wszystkie części eksploatacyjne. Są również na allegro i sklepie Lidl������

 

Mało tego, 3 letnia gwarancją w wydaniu Lidla jest mega, większe sprzęty przywozi kurier, mniejsze pewnie odbieramy w sklepie, bez tłumaczenia, bez zbędnych pytań, bez papierologii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidlomix ma pewne wady - np. brak części zamiennych.

 

Jakich części potrzebujesz?

https://shop.monsieur-cuisine.com/

 

Nie spotkałem lepszego domowego sprzętu do wyrabiania gęstego ciasta i do kutrowania. Jedyne czym Thermomix wygrywa to silnik reluktancyjny i obroty- ale nie uzasadnia to różnicy w cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z doświadczenia, czy jakiś urban legend? Czego nie udało Ci się naprawić?

https://www.kompernass.com/pl/parkside/?p=5

Mnie nie udało się kupić elementu łączącego wąż z rurą w odkurzaczu Parkside PWD 30 A1.

Ten element nie występuje jako część zamienna, więc to nie jest taka "legenda Urbana". ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie udało się kupić elementu łączącego wąż z rurą w odkurzaczu Parkside PWD 30 A1.

Ten element nie występuje jako część zamienna, więc to nie jest taka "legenda Urbana". ;)

 

No, nie występuje. Do Karchera 3.200 też nie znalazłem. Jednorazówka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...