Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

Za szybko pochwaliłem ;)

Mnie też dopadł przed chwilą ten wirus...

 

 

Nawet nie mogę dodać screenshota jak to wygląda...

Czyżby służby specjalne min.zero zainteresowaly się mną ? Może Maciar ze swoimi wojskami WOT działa :D

Optymista :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam :)

Jakby "cóś", to nie mogę do postów dodać zdjęć z kompa. Fotki odpowiednio zmniejszone, przeglądarka FF, próbowałem też na Edge z takim samym skutkiem. Brak jakiegokolwiek komunikatu.

Ostatnio udało mi się dodać fotkę 28.06. br. Był to post w moim DZIENNIKU traktujący o nalewkach, dlatego myślę, że nie jest to jakiś błąd techniczny, a jedynie zadziałała profilaktycznie cenzura w związku z Ustawą o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi ;)

 

Pozdro. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak i am specially treated :) bo czytając poniższy tekst czuję się wyróżniony że pomimo technicznych usterek nieuniemożliwiających zaserwowania bana ja dostałem z marszu bana ostatnio. Dziękuje za wyróżnienie.

MODEROWANO.

 

Takie posty zasługują na bana i go dam, jak tylko zostanie usunięta usterka forum.

 

Ostatnio edytowane przez finlandia ; Dzisiaj o 13:14 Powód: post obraźliwy

Na forum jest chwilowy problem techniczny (błąd uniemożliwiający moderację), stąd prośba:

- wszyscy, którzy pozwolili sobie ostatnio na obraźliwe posty mogą spróbować (jak się da) edytować swoje wpisy lub przeprosić innych użytkowników, bo zapewniam, że jak wróci możliwość to ja je usunę (włącznie z banem).

Znając życie bana dostanie tylko jeden, ten któremu puściły nerwy a prowokatorzy pozostaną bezkarni z szyderczym uśmiechem na twarzy. Czy nie mylę się finlandia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej moje kryteria oceny postów pokrywają się z kryteriami moderatorów.

Co mnie nie dziwi, bo kieruję się normami społecznymi w zakresie których słowa "menda", czy "frajer" się nie mieszczą.

Nie musisz się z tym zgadzać, gdyż jak wiemy, podobnych epitetów sam używasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, prose Pana ma Pan rację.

Tylko oczywiście sam sobie nie masz nic do zarzucenia, jesteś tu niewiniątkiem które dolewa oliwy do ognia w każdej dyskusji powodując że adwersarzowi w końcu poszczają nerwy.

A tak na marginesie to gorszy tu padały epitety i bany się nie sypały ale ich używali ulubieńcy Redakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to zwykle Ty - pyszczysz, ale jak trzeba poprzeć to dowodami, to nie potrafisz znaleźć.

Tak, jak z pomówieniem o dwunickowość.

 

No niestety tym razem Cię zawiodę

Nie "tym razem", tylko "jak zawsze"...

"Spirytus movies" z Tobą...

:lol:

Edytowane przez fotohobby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz a tak chwaliłeś się że wiesz co aforyzmy, alegorie czy inne tam rzeczy a nie załapałeś w jakiej intencji napisałem "spirytus movies" choć o ile pamiętam to było może movens (zresztą mało ważne bo i tak tego nie ogarniesz) ale Ty jak coś załapiesz to roztrząsasz to jak rolnik gnój na polu po całym forum.

Udowadniasz tą żałosną pisaniną że jesteś tym o czym pisałem wcześniej.

A cha nie zapomnij puścić cynka do Redakcji.

Edytowane przez henrykow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz a tak chwaliłeś się że wiesz co aforyzmy, alegorie czy inne tam rzeczy a nie załapałeś w jakiej intencji napisałem "spirytus movies" choć o ile pamiętam to było może movens (zresztą mało ważne bo i tak tego nie ogarniesz) ale Ty jak coś załapiesz to roztrząsasz to jak rolnik gnój na polu po całym forum.

Udowadniasz tą żałosną pisaniną że jesteś tym o czym pisałem wcześniej.

A cha nie zapomnij puścić cynka do Redakcji.

 

 

Może ja puszczę cynka ale do Ciebie.

Roztrząsasz wydumane pretensji "jak rolnik gnój na polu po całym forum".

Jak długo można bić pianę ??

 

Aha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy od afery spiskowej, ja napisałem tylko jednego posta a to Wy roztrząsacie gnój jak rolnik na polu. Wy żyjecie docinkami innym na tym forum.

W razie waszej amnezji to zajrzyjcie sobie https://forum.muratordom.pl/showthread.php?230910-Forum-Muratora-uwagi&p=8065842&viewfull=1#post8065842 odpowiedziałem tylko na post @stos-a, reszta postów to tylko potok waszych głupich docinków pod moim adresem.

Gdzie widzisz w tym poście jakieś pretensje, kolejny czyżby kolejny ynteligenty inaczej który nie umie odróżnić stwierdzenie faktów i podsumowania ostatniego zajścia.

Pytam się po co? dowartościowujecie się się takimi docinkami?

N o i jeszcze Aha, zarąbiście zabłysnąłeś, tak jakby tu nikt inny nie robił literówek tylko ja, naprawdę podziwiam Twoją ynteligencję.

Dzięki za cynk .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...