Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

Piszę ale nie wiem czy się wklei mój post. Nie mogę od wczoraj wieczór praktycznie nic napisać. Czy naprawie zarządza jacy tym forum maja gdzieś poprawne działanie tego forum? Czy chodzi o to aby to forum zniszczyć?

Na pięć, nawet dziesięć prób wklejenia napisanego posta udaje się wkleić a niekiedy nie, dodam że nic nie zmieniałem, nic nie ustawiałem, lecę na takich samych ustawieniach i raz jest ok (dwa, trzy dni) apotem sruuuuu i nie ma nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

U mnie nie ma problemu (Firefox)

 

PS - Edycja nr 1 postu

Czasami przekieruje na 5 sekund na ....

 

PS2 - Edycja nr 2 postu

Kolejny raz edytuje bez problemu.

 

Potwierdzam, że czasami nie ma możliwości edycji napisanego wcześniej postu.

Edytowane przez d7d
PS i PS2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy problem nadal jest?

Zmieńcie programistę jeśli nie potrafi napisać kodu działającego na wszystkich przeglądarkach.

 

Nie działa na Firefox bo nie można się nawet zalogować.

Działa na 8 letnim Safari, bo przynajmniej się można zalogować (no częściej niż nie).

To co się tu dzieje już dawno przestało być śmieszne.

 

Reklama "Back to school" po każdym przeładowaniu strony, to chyba po to by Wasz programista wiedział co ma od jutra zrobić.

Edytowane przez stos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieńcie programistę jeśli nie potrafi napisać kodu działającego na wszystkich przeglądarkach.

 

Nie działa na Firefox bo nie można się nawet zalogować.

 

Posty piszę z przeglądarki Firefox 91.0.2 (64 bity) i mogę zalogować się, pisać i edytować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne są te błędy. Prosimy nagrać może film przez windows+g i przesłać. Nie jest to problem ogólny, programiści muszą dociec przyczyny.

Jedyne co się Waszym "programistom" udało to ciągłe wylogowywanie mnie gdy próbuję wejść na forum przy pomocy Firefoxa (MacOS).

Strasznie denerwujące jest to ciągłe pytanie o zgody na zbieranie danych o użytkowniku.

No i ta reklama o powrocie do szkoły po każdym przeładowaniu strony forum jest wku...jąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zasadniczo działa w miarę dobrze (Firefox 91.0.2 Windows 10).

Czasami pojawia się komunikat o czekaniu 5 s a czasami dopomina się o zgodę na opuszczenie strony i wtedy nie zapisuje odpowiedzi.

Wystarczy ctrl+c i otworzyć nową odpowiedź i dać ctrl+v .

I po problemie :)

Pewnie że powinno to być naprawione.

 

PS Edycja tez działa dobrze

Edytowane przez d7d
PS Edycja tez działa dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zasadniczo działa w miarę dobrze (Firefox 91.0.2 Windows 10).

Czasami pojawia się komunikat o czekaniu 5 s a czasami dopomina się o zgodę na opuszczenie strony i wtedy nie zapisuje odpowiedzi.

Wystarczy ctrl+c i otworzyć nową odpowiedź i dać ctrl+v .

I po problemie :)

Pewnie że powinno to być naprawione.

 

PS Edycja tez działa dobrze

Odpowiedziałem na Twój post z cytatem i tym razem to zadziałało, ale przeważnie nie działa, gdy po cytowanym poście nastąpił inny post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedziałem na Twój post z cytatem i tym razem to zadziałało, ale przeważnie nie działa, gdy po cytowanym poście nastąpił inny post.

 

Testuję - czyli odpowiadam na Twój post ale też nie ma następnego postu i ... działa ?

Działa.

 

PS

Możesz spróbować odpowiedzieć na poprzedni post lub edytować poprzedni post i sprawdzić.

:)

Edytowane przez d7d
PS Możesz spróbować odpowiedzieć na poprzedni post lub edytować poprzedni post i sprawdzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testuję - czyli odpowiadam na Twój post ale też nie ma następnego postu i ... działa ?

Działa.

 

PS

Możesz spróbować odpowiedzieć na poprzedni post lub edytować poprzedni post i sprawdzić.

:)

Nie zrozumieliśmy się. Chodziło mi o odpowiadanie z cytowaniem nie na ostatni post, tylko na jakiś poprzedni. Czyste losowanie, czy cytat zostanie załączony czy nie. Np przed chwilą próbowałem odpowiedzieć na post https://forum.muratordom.pl/showthread.php?230910-Forum-Muratora-uwagi&p=8071234&viewfull=1#post8071234

Nic nie zostało załączone. Zauważyłem, że im dłuższy post, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że cytat zostanie załączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...