Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

Jak zwykle, trzeba się odezwać i pościka dodać do kolekcji.

A może skoro tak dużo wiesz o forum to jesteś w jego zarządzie i pociągasz za sznurki bo dziwnym trafem @stos napisał tam kilka słów prawdy o tobie i temat znikł, dlatego popierasz po zakapowałeś do Redakcji a Redakcja swojego ulubieńca słucha bo inaczej być nie może.

I dodam po raz kolejny, nie podnoś głosu jak pytanie nie jest skierowane do ciebie, czy to takie trudno do zrozumienia???!!!! to oznaka że nie masz za grosz kultury i poszanowania innych.

Edytowane przez henrykow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ciekawe do czego służy, wg. Redakcji, temat o Koronawirusie?

Tam kłótnia goni kłótnię.

 

No, gdzies trzeba skanalizowac idiotów i statystyków.

No to jest temat gdzie sie napier.dzielaja odmawiajac sobie nawzajem przynaleznosci do homo sapiens i czasem nawet do homo...

 

:lol:

 

A jak lokalny naziol wrzuci kilka zdań jest jeszcze weselej!

 

Adam M.

Edytowane przez adam_mk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kiedy po cichu arturo bana znów skrócicie?

 

Tak, jest taka lista osób zbanowanych z danymi na jak długo dany user dostał bana.

 

@agb - możesz sprawdzić na tej liście na jak długo jest zbanowany arturo i śledź czy długść bana nie uległa skróceniu lub wydłużeniu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powód? To był temat, który służył tylko kłótniom.

Po co sobie udowadniać rację? - to pytanie do osób, które próbują przekonać do swojej racji, a nie tylko przedstawić swoje stanowisko.

 

Szanowna Redakcjo, proszę mi powiedzieć skoro tak twierdzisz że nie ma miejsca dla tych którzy próbują udowodnić swoje i racje i przedstawiając swoje stanowisko to co robi wpis @d7d oczerniający moją osobę i kłamiący na temat tego że ja twierdziłem że on i @fotohobby to jedna i ta sama osoba.

Czy Redakcja może sprawdzić czy forumowicze @fotohobby i @d7d to jedna osoba.

Tak sugerują forumowicze @stos i @henrykow .

https://forum.muratordom.pl/showthread.php?230910-Forum-Muratora-uwagi&p=8088151&viewfull=1#post8088151

Bo już mój drugi post został skasowany w którym prosiłem o odpowiedź w którym miejscu i gdzie ja tak twierdziłem.

Więc co tu robi post #4788 skoro widać dobitnie że jest to nic innego jak przedstawienie swojego stanowiska i próba udowodnienia swojej racji, co po raz kolejny poprowadzi do niepotrzebnej wymiany zdań.

Doczekam się odpowiedzi od Redakcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rzeczy technicznych:

- w dalszym ciągu nie mogę wstawiać zdjęć do odpowiedzi (nie tylko ja).

- w niektórych tematach nie widzę zdjęć (wspominany już Dziennik Autorusa).

 

Pozostałe błędy techniczne u mnie już nie występują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie mogę się zalogować do Forum przy pomocy standardowej metody w Firefox-ie.

Mogę to zrobić jedynie przez "Priwate Window"

Do Redakcji wysłałem, od 8 września, ponad 300 e-maili z pytaniem o konieczność wielokrotnego wypełniana zgody na przetwarzanie danych.

Redakcja mnie ignoruje.

Gratuluję profesjonalizmu a raczej jego braku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie został słusznie skasowany za niepotrzebne kłótnie i waśnie (nie wnikając kto i jaką miał rację, jeśli ją miał).

;)

I bardzo dobrze.

Popieram takie działania !!

:)

Tutaj się z Tobą nie zgodzę. "Zamiatanie pod dywan" krytyki to totalna porażka prowadzących to forum.

Nie jedyna zresztą.

Miast odpowiedzi na pytania krytyczne, posty (i całe tematy) są usuwane i traktowane jako "nic nie wnoszące".

Ponadto pamiętajmy, iż brak tolerancji prowadzi do cenzury a cenzura do dyktatury.

 

Brawo, oby częściej. Na tym Forum moderatorzy są i tak pobłażliwi, moim zdaniem aż zanadto.

Masz na myśli posty zawierające rasistowskie wypowiedzi których nikt nie usuwa ?

Redakcje się zmieniają a całuski poniżej kręgosłupa w opiniach pozostają.

 

Jeden z przykładów zabawy w moderację i brakiem profesjonalizmu.

"Potykający się wnioskuje" a Modyfikator bezrefleksyjnie wykonuje (nie jest to jedyny przypadek a tylko jeden z przykładów)

https://forum.muratordom.pl/showthread.php?362093-KORONAWIRUS-przydatne-informacje-walka-z-mitami-i-plotkami&p=8075309&viewfull=1#post8075309

Zaraz poniżej odpowiedź z cytatem zawierającym pełną moją wypowiedź która została "modyfikowana" :)

https://forum.muratordom.pl/showthread.php?362093-KORONAWIRUS-przydatne-informacje-walka-z-mitami-i-plotkami&p=8075311&viewfull=1#post8075311

W przypadku "zniknięcia" tego przykładu kompromitacji, służę fotografią :)

 

Dziękuję za dotychczasową, miłą zabawę ale wszystko się kiedyś kończy (co z żalem przychodzi mi stwierdzić).

Mam ciekawsze zajęcia niż odpowiadanie na próby obrażania mnie przez forumowych głupków.

Z mojej strony EOT.

 

ps - Prawdopodobnie post ten również zostanie usunięty, (jak już miało to miejsce uprzednio), to wygodniejsza forma "odpowiedzi"

... w Internecie jednak nic nie ginie bezpowrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ciekawsze zajęcia niż odpowiadanie na próby obrażania mnie przez forumowych głupków.

Moderatorzy tego forum nikogo nie nazwą w ten sposób. Do każdego odnosimy się z szacunkiem. Niech to będzie wytłumaczeniem różnych efektów naszej pracy. Nawet gdy nie wychodzi, to staramy się utrzymać poziom.

 

Trzymać poziom to szanować innego - tego oczekujemy od użytkowników tego forum, dlatego Pana wpis razi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ciekawsze zajęcia niż odpowiadanie na próby obrażania mnie przez forumowych głupków.

Moderatorzy tego forum nikogo nie nazwą w ten sposób. Do każdego odnosimy się z szacunkiem. Niech to będzie wytłumaczeniem różnych efektów naszej pracy. Nawet gdy nie wychodzi, to staramy się utrzymać poziom.

 

Trzymać poziom to szanować innego - tego oczekujemy od użytkowników tego forum, dlatego Pana wpis razi.

 

 

Rasistowskie, antysemickie, wulgarne, obrażające innych posty nie "rażą" ?

Jaki to "poziom" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...