Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

Tytułem uzupełnienia:

wystarczy otworzyć dowolny dział i poprzeglądać ostatnio dodane posty. W ciągu 3 minut znalazłem kilka przykładów takiego spamu:

https://forum.muratordom.pl/showthread.php?383082-izolacja-od-fundamentu-wilgo%C4%87&p=8206200&viewfull=1#post8206200

https://forum.muratordom.pl/showthread.php?382285-Problem-z-wylewka-i-beton-polsuchy-b20

https://forum.muratordom.pl/showthread.php?383070-odprowadzenie-wody-opadowej-rur%C4%85-perforowan%C4%85

 

Klasyka gatunku: post zamieszczony przez bota, po trzech dniach edytowany i wrzucony link.

Nie mam wątpliwości że na forum jest tego MNÓSTWO! Stałym użytkownikom nie chce się ich zgłaszać (zwłaszcza z nowym formularzem), inni pomijają.

Dojdzie do tego, że na forum zostanie nas garstka, bo ludzie przestaną tu zaglądać ze względu na śmieciowe treści.

 

Mam prośbę do działu informatycznego: napiszcie skrypt do wysortowania użytkowników 1-3 postowych z ostatnich 2lat. Idę o zakład, że połowa z nich to będą posty botów z linkami prowadzącymi do szemranych miejsc. Na takim forum zależy właścicielom TIME?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Redakcja Muratora wzięła na siebie z konieczności ten obowiązek, a moderator Redakcja pozostaje ten sam.

Jest tylko jeden Moderator = Redakcja ??

Społeczni Moderatorzy, jeszcze niedawno byli poszukiwani, zostali usunięci ze swoich społecznych stanowisk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - chciałem zgłosić spam (poprzedni zgłaszałem ze 2 tygodnie temu), ale nie mogę "bo muszę odczekać 30 minut".

Ewidentny błąd systemu.

 

Ps. Przypomniał mi się mem dotyczący programistów:

- po co robić coś raz a dobrze jak można zrobić z błędami i całe życie zarabiać na łataniu dziur....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość, ale i zapowiedź płaczu że zmiana, że stare było fajniejsze itp.. tak jak przy poprzedniej zmianie :D

 

Będzie płacz bo jak znam fora, to wysypią się wszystkie linki umieszczone w postach do innych postów. I całe archiwum wiedzy przestanie być czytelne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy. Usuwamy zauważone i zgłoszone.

Forum ma być w nowej wersji. Wydawca uznał to za priorytet. Miejmy nadzieję, że będzie to szczelne forum.

 

Starczy zdjąć to durne ograniczenie pół godziny na zgłoszenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kilka razy to zgłaszaliśmy...

ad. "ZGŁOSZENIE NARUSZENIA DOTYCZĄCE TREŚCI UŻYTKOWNIKA"

I co z tego że zgłaszacie skoro pojawiają się kolejne spamy i boty i trzeba czekać 30 minut lub dłużej na swoje zgłoszenie?

Zmiana czasu kolejnego zgłaszania z 30 minut na 30 sekund to jest jakaś kosmiczna operacja?

Tłumaczenia Redakcji jak dziecka w przedszkolu.

Czy Redakcja płaci za usługi programistów czy programiści pracują charytatywnie?

Kto kogo robi w konia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zgłosić kolejnego russkiego spamu

ДЕЛОВОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ АДМИНИСТРАТОРУ forum.muratordom.pl

https://forum.muratordom.pl/showthread.php?386035-%D0%94%D0%95%D0%9B%D0%9E%D0%92%D0%9E%D0%95-%D0%9F%D0%A0%D0%95%D0%94%D0%9B%D0%9E%D0%96%D0%95%D0%9D%D0%98%D0%95-%D0%90%D0%94%D0%9C%D0%98%D0%9D%D0%98%D0%A1%D0%A2%D0%A0%D0%90%D0%A2%D0%9E%D0%A0%D0%A3-forum-muratordom-pl&p=8230060&viewfull=1#post8230060

bo

Maksymalnie jedno zgłoszenie na pół godziny

a niczego wcześniej nie zgłaszałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...