Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Regulamin adminów obowiązuje?


Recommended Posts

Mam w sumie dwa pytania.

1. Jak można kogoś o takich poglądach:

Zdanie o politykach mam takie, jak Kukiz ze sławnej wypowiedzi - jak widać jego ekranowy kolega ma dokładnie przeciwne.

 

oskarżyć o coś takiego:

 

attachment.php?attachmentid=468870

 

2. OK, rozumiem pomroczność jasną w długi weekend komuś z administracji się przytrafiła. Nie tylko politycy miewają "pourazowy zespół przeciążenia goleni prawej" i problemy z nagłośnieniem i gdzieś coś takiego zobaczyli. To gdyby nawet, to gdzie w regulaminie to jest zakazane? Czy może admini stoją ponad zasadami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban nie jest za ten cytowany wpis, lecz szereg wpisów, które w sumie przekraczają poziom argumentów w dyskusji.

 

O które wpisy chodzi i o jaki punkt regulaminu?

Kara nie może przynieść poprawy zachowania karanego kiedy nie rozumie on, jakie zachowanie jest nieodpowiednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w sumie dwa pytania.

1. Jak można kogoś o takich poglądach:

 

 

oskarżyć o coś takiego:

 

attachment.php?attachmentid=468870

 

2. OK, rozumiem pomroczność jasną w długi weekend komuś z administracji się przytrafiła. Nie tylko politycy miewają "pourazowy zespół przeciążenia goleni prawej" i problemy z nagłośnieniem i gdzieś coś takiego zobaczyli. To gdyby nawet, to gdzie w regulaminie to jest zakazane? Czy może admini stoją ponad zasadami?

 

Nowy użytkownik, nic jeszcze nie napisał merytorycznego, nie poznał forum, a już się awanturuje o nieznajomość regulaminu przez Redakcję...

 

oczywiście zakładam, że to nie sam Kaizen, który regulamin z pewnością doskonale zna i wie, że tam stoi: "Użytkownik ma prawo do posiadania wyłącznie jednego Profilu w Serwisie i Aplikacji..."

 

ps. krótki ten ban, ale od czegoś trzeba zacząć ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba będzie zacząć zgłaszać "agitację polityczną".

Jest tu taki fan Konfederacji, który robi to do obrzydzenia

 

Wyjaśnij kogo masz na rozumie!

Bo takich co im się konfederacja podoba jest tu coraz więcej.

To może, tak profilaktycznie i skutecznie - zamknąć to forum w pizdu!

Realnie - zbanować wszystkich!

A boty niech się wpisują w to, co zostanie.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban został zdjęty, ponieważ zależy nam na Waszej obecności, na kulturze dyskusji, na wzajemnym szacunku.

 

Też mi na tym zależy. Dlatego jeszcze raz zapytam - czym uchybiłem zasadom panującym na FM, że dostałem bana? Jak nie będę wiedział za co, to może się to powtórzyć (a nie chciałbym tego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...