Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

NOWE FORUM MURATORA - czekamy na Wasze uwagi


Recommended Posts

34 minuty temu, Robinson74 napisał:

Nie widzę możliwiści edycji postu po jego wysłaniu w celu dokonania korekty treści lub uzupełnienia.

Jest taka możliwość.

Prawy górny narożnik " ..." klikasz i masz opcję edytuj.

Właśnie to teraz zrobiłem 😉

Edytowane przez henrykow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, henrykow napisał:

Co nie oznacza że tej opcji nie ma.

@Robinson74   pytał czy jest możliwość edycji bo nie widzi tej opcji. Ustawienie czasu na edycję można dowolnie zmieniać z pozycji admina.

Dlatego doprecyzowałem, żeby nie szukał tej opcji pod "..." w starszych postach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Robinson74 napisał:

OK, szkoda, że to tylko 5 minut.

Sensowne byłoby ustawienie możliwości edycji bez ograniczeń czasowych, jeśli post jest cały czas ostatnim postem w danym wątku.

Dobrze jest, 5 minut wystarczy na poprawę błędów. Zakładam, że wklejanie zdjęć będzie działać jak należy. Więcej nie potrzeba. Ostudzi to dyskusje - ludzie będą się pilnować zanim napiszą coś, czego się potem by wstydzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę sensu ograniczania czasu. Są posty, które zbierają wiedzę całego wątku. Taki przykład:

Bywa, że np. hosting zewnętrzny przestaje działać czy linki przestają działać i warto zaktualizować.

Bywa, że wiedza autora się zmienia - też warto zaktualizować żeby nie wprowadzać w błąd (bo ktoś wyszuka post, nie przeczyta co się potem działo przez ileś postów czy stron - i pozostaje w błędzie) i tu chciałem dać przykład swojego wpisu:

 

Ale się okazało, że zniknęła jego edycja. Wyedytowałem go tuż przed wysłaniem tego postu:

 

Edytując wstawiłem do niego fotki z pomiarami, które zniknęły.

Więc jedna rzecz, że coś tu się porozjeżdżało przy przenosinach jeżeli chodzi o zawartość forum.

Druga - ten ostatni post z 6 lipca. Jest kawałek cytatu - ale jest nim obrazek, który się nie wyświetla. I nie ma jak   przejść do posta "Nie ma końca napisał:"

Trzecia - czemu ma służyć ograniczanie czasu edycji? To tylko zmniejszy czytelność forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, na nowym forum już u mnie wszystko działa jak wcześniej sygnalizowaliście: czyli "jedno zgłoszenie na 30minut" - wcześniej mi to ograniczenie nie działało i mogłem częściej. A tak ? Spam poczeka na innych przeglądających, bo ja nie będę czekał aż automat mi pozwoli zgłosić. 

Naprawdę nie da się tego zmienić? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie jestem w stanie zgłaszać spamu, bo pojawia się "maksymalnie jedno zgłoszenie na pół godziny", mimo, ze od ostatniej wizyty na forum minęło ponad 10 godzin:
https://forum.murator.pl/topic/281205-wilgoć-w-pokoju-rekuperacja-czy-klimatyzacja/#comment-9131692

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki przykładowy temat

 

Nie ma Moderatorów i nie ma kto usuwać spamowych wpisów i tym lub innych tematach.

"Zgłoś naruszenie" jest bez sensu.

Zgłoszenie zajmuje za dużo czasu a moderacja DSA działa z opóźnieniem (jeżeli działa).

Czy Redakcja i jej Informatycy potrafią coś z tym zrobić ??

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiadomienia o statusie są w języku angielskim:
"Hey! You just earned the 'Dedicated' badge!"

Niepotrzebnie nowe informacje na forum wyświetlają też aktualizacje prywatnych galerii i dzienników.

Na zgłoszenia spamu nikt nie reaguje, bo widzę, ze wiszą wpisy sprzed kilku tygodni a nawet m-cy, które już dawno zgłaszałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...