Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

NOWE FORUM MURATORA - czekamy na Wasze uwagi


Recommended Posts

Zauważ że 10 sierpnia Redakcja przekazała wszystkie uwagi dalej, komu nie wiem ale musi on być bardzo, bardzo daleko bo jeszcze zapewne one nie dotarły a wnioskuje to z tego powodu że jeszcze nic się nie zmieniło a tak na serio to na starym forum Redakcja bardziej się starała i działała na zgłaszane uwagi a tu olewka totalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, d7d napisał:

Taki temat

https://forum.murator.pl/forum/192-forum-eksperckie-viessmann-systemy-grzewcze-energia-odnawialna-chłodzenie/

też wyleciał.

INFO jest takie

Niestety strona, którą chcesz odwiedzić, nie istnieje.

Prawdopodobnie została przeniesiona lub wprowadzono nieprawidłowy adres URL.

I co na to Redakcja która chwaliła się / deklarowała, że po zmianie silnika będzie lepiej ??

Zauważ że 10 sierpnia Redakcja przekazała wszystkie uwagi dalej, komu nie wiem ale musi on być bardzo, bardzo daleko bo jeszcze zapewne one nie dotarły a wnioskuje to z tego powodu że jeszcze nic się nie zmieniło a tak na serio to na starym forum Redakcja bardziej się starała i działała na zgłaszane uwagi a tu olewka totalna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dzisiaj to czytałem i też zastanawiałem się jak komu i jak daleko ...

Wg mnie znacząco pogorszyła się jakość nowej  odsłony Forum.

Możliwe, że moderacja DSA działa z automatu i likwiduje co się da.

Botów i spamerów jest coraz więcej i też nie mam chęci użerania się z wyjątkowo głupim systemem zgłaszania "naruszenia".

Redaktor Naczelny / Redakcja pewnie ma przekonanie o wspaniałości nowej odsłony FM.

Mam wrażenie, że FM traci na popularności. Może inne fora internetowe też są w kryzysie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, d7d napisał:

Też dzisiaj to czytałem i też zastanawiałem się jak komu i jak daleko ...

Wg mnie znacząco pogorszyła się jakość nowej  odsłony Forum.

Możliwe, że moderacja DSA działa z automatu i likwiduje co się da.

Botów i spamerów jest coraz więcej i też nie mam chęci użerania się z wyjątkowo głupim systemem zgłaszania "naruszenia".

Redaktor Naczelny / Redakcja pewnie ma przekonanie o wspaniałości nowej odsłony FM.

Mam wrażenie, że FM traci na popularności. Może inne fora internetowe też są w kryzysie.

 

Wg mnie nowe FM ma kilka plusów o tym pisałem już wcześniej ale co do spamerów i botów to jakiś wysyp, jak grzyby po deszczu i co z tego jak zauważę kilka wpisów botów jak można jeden na pól godziny i to żeby to działało tak jak piszą a rzeczywistość jest taka że praktycznie jednego spamera można zgłaszać raz na dzień ewentualnie dwa razy i nie chce mi się co godzinę sprawdzać czy mogę zgłosić. Z moderacją jest dokładnie jak piszesz, zamiast usunąć posty to wywalają cały temat a użytkowników którym dali bana kasują i nie ma żadnej informacji czy ten użytkownik dostał bana czy zlikwidował konto a na starym była informacja o nałożeniu ograniczenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu aby dwa lub trzy dni zgłaszam mega spamera który objawił się dzisiaj i zaśmiecił pół forum a mowa o niejakim  @adamRe

Jak czytam ten jego  spam w każdym poście to z całej Polski robili mu okna i montowali i z tego zachwytu poleca firmę z Wrocławia, z Goleniowa, z Leszna , z Krakowa i z pod Krakowa, z Zagnańska, Z Zawadzkie k/Opola,  z Jędrzejowa na dziesięć postów dziesięć reklam dlatego pisałem wcześniej że nie mam czasu na zgłaszanie naruszenia  bo trwało by to wieczność i zgłaszam tu oficjalnie Redakcji do uśnięcia jego twórczość spamerką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny temat który Redakcja / Moderacja nie ogarnia.

Szanowna Redakcja nie spogląda w swój temat czy też musi czekać po x razy po 30 minut aby zgłosić do moderacji (do jakiegoś DSA) ??

Może nowa odsłona FM to jest zemsta Informatyków?

Screenshot 2024-09-24 at 15-06-58 Powódź - ratujemy domy - Forum Murator.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, henrykow napisał:

Nie mam czasu aby dwa lub trzy dni zgłaszam mega spamera który objawił się dzisiaj i zaśmiecił pół forum a mowa o niejakim  @adamRe

Jak czytam ten jego  spam w każdym poście to z całej Polski robili mu okna i montowali i z tego zachwytu poleca firmę z Wrocławia, z Goleniowa, z Leszna , z Krakowa i z pod Krakowa, z Zagnańska, Z Zawadzkie k/Opola,  z Jędrzejowa na dziesięć postów dziesięć reklam dlatego pisałem wcześniej że nie mam czasu na zgłaszanie naruszenia  bo trwało by to wieczność i zgłaszam tu oficjalnie Redakcji do uśnięcia jego twórczość spamerką.

Zwyczajny spamer na rzecz producenta profili Schueco który próbuje reklamy poprzez wspieranie swoich odbiorców. Zrobił sobie kawę i zanim ją wypił wrzucił 10 postów na forum.  

Czemu nie jest usuwane od ręki? Bo może osoba która ma uprawnienia jest zajęta (np. jest w delegacji itp). 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, d7d napisał:

Mamy dziesięciu Administratorów i trójkę Moderatorów

https://forum.murator.pl/staff/

:)

A ilu "czynnych" ? :) Udzielających się - jeden. Reszta wygląda jakby miała nas, użytkowników głęboko w d.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy narzekacie przez sześć stron, o przepraszam są dwie pochwały z płatnych profili na początku.

Ale ja chcę bardzo, ależ to bardzo mocno pochwalić wszystkich zaangażowanych za spieprzenie takiego fajnego forum jakie było jeszcze w lipcu.

Było przejrzyste, wątki czytelne i odnośniki działały, zdjęcia można było przeglądać. Żeby przeczytać treść wystarczyło dwa przeskoki scrollem, a teraz ręka boli od przewijania strony, wygląd i układ strony jak z okolic 2010 roku, podyktowane to jest pewnie reklamą ale i nawet one się nie wyświetlają, Straszne słaby podział strony, a temu kto układał podział strony potrąciłbym za zmarnowane przychody z reklamowe, tyle pustego jest miejsca. Normalnie cofka w rozwoju o 15 lat, tylko boty mają się dobrze i one redakcję już pokonały.

.......AgICAgICAgICAgICAgICAgICAgICAgICAgICAgICAgICbBOn/B98oNJ4Cy/9sAAAAAElFTkSuQmCC

Jeszcze raz, szczere gratulacje dla redakcji oraz pomysłodawców wizualizacji oraz układu forum.

Dziś to forum już umarło śmiercią naturalną.

PS. Normalne w świecie internetu jest zrobienie wersji beta i udostąpnienie na testy by nie było takie brynzy.

 

 

Prezentacja.pptx

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, finlandia napisał:

Zwyczajny spamer na rzecz producenta profili Schueco który próbuje reklamy poprzez wspieranie swoich odbiorców. Zrobił sobie kawę i zanim ją wypił wrzucił 10 postów na forum.  

Czemu nie jest usuwane od ręki? Bo może osoba która ma uprawnienia jest zajęta (np. jest w delegacji itp). 

 

Dokładnie, ale on jest niezwykły bo te posty walił jak z kałacha a czemu nikt tego nie usuwa, usunie ale to z tydzień potrwa zanim ktoś tam zareaguje (mam wrażenie że to robi jakiś automat a nie człowiek) no i jak pisałem wcześniej, samo zgłaszanie tych 10 postów potrwało by z dwa dni, wiadomo dlaczego😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, d7d napisał:

Mamy dziesięciu Administratorów i trójkę Moderatorów

https://forum.murator.pl/staff/

:)

Ja akurat o tym już wcześniej wiedziałem ale czy ci moderatorzy są aktywni? czy raczej wina programistów że nie usunęli ich z moderatorów no i nasuwa się pytanie czy to moderatorzy płatni bo  społecznych już jak Redakcja podała wg jakiegoś prawa czy przepisów nie może być.

Co do adminów to tylko dwóch biorą aktywny udział w dyskusjach bo widać to po napisanych przez nich postów a reszta to jest tu chyba tylko na pokaz bo nic nie napisali a jak już to dwóch czy trzech napisało po jednym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, JD1719512917 napisał:

Wszyscy narzekacie przez sześć stron, o przepraszam są dwie pochwały z płatnych profili na początku.

Ale ja chcę bardzo, ależ to bardzo mocno pochwalić wszystkich zaangażowanych za spieprzenie takiego fajnego forum jakie było jeszcze w lipcu.

Było przejrzyste, wątki czytelne i odnośniki działały, zdjęcia można było przeglądać. Żeby przeczytać treść wystarczyło dwa przeskoki scrollem, a teraz ręka boli od przewijania strony, wygląd i układ strony jak z okolic 2010 roku, podyktowane to jest pewnie reklamą ale i nawet one się nie wyświetlają, Straszne słaby podział strony, a temu kto układał podział strony potrąciłbym za zmarnowane przychody z reklamowe, tyle pustego jest miejsca. Normalnie cofka w rozwoju o 15 lat, tylko boty mają się dobrze i one redakcję już pokonały.

 

Jeszcze raz, szczere gratulacje dla redakcji oraz pomysłodawców wizualizacji oraz układu forum.

Dziś to forum już umarło śmiercią naturalną.

PS. Normalne w świecie internetu jest zrobienie wersji beta i udostąpnienie na testy by nie było takie brynzy.

 

 

Prezentacja.pptxNiedostępne

Bardzo słaba jest ta nowo odsłona Forum. Komu zleżało aby to zepsuć ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, JD1719512917 napisał:

Wszyscy narzekacie przez sześć stron, o przepraszam są dwie pochwały z płatnych profili na początku.

Ale ja chcę bardzo, ależ to bardzo mocno pochwalić wszystkich zaangażowanych za spieprzenie takiego fajnego forum jakie było jeszcze w lipcu.

Było przejrzyste, wątki czytelne i odnośniki działały, zdjęcia można było przeglądać. Żeby przeczytać treść wystarczyło dwa przeskoki scrollem, a teraz ręka boli od przewijania strony, wygląd i układ strony jak z okolic 2010 roku, podyktowane to jest pewnie reklamą ale i nawet one się nie wyświetlają, Straszne słaby podział strony, a temu kto układał podział strony potrąciłbym za zmarnowane przychody z reklamowe, tyle pustego jest miejsca. Normalnie cofka w rozwoju o 15 lat, tylko boty mają się dobrze i one redakcję już pokonały.

.......................................................

Jeszcze raz, szczere gratulacje dla redakcji oraz pomysłodawców wizualizacji oraz układu forum.

Dziś to forum już umarło śmiercią naturalną.

PS. Normalne w świecie internetu jest zrobienie wersji beta i udostąpnienie na testy by nie było takie brynzy.

Prezentacja.pptxNiedostępne

Niestety nie możesz edytować swojego wpisu ale możesz wykasować i napisać nowy z prawidłowym odnośnikiem i Prezentacja.pptx

Nie możesz edytować BO NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, d7d napisał:

Bradzo słba jest ta nowo odsłona Forum. Komu zleżało aby to zepsuć ??

Zatrudnia się nowego, którego się nie sprawdza jakie ma pozytywne osiągniecia, ale który ma wizję i ją wdraża, po chwili nowy się zwalnia, a dziadostwo i spadek notowań firmy pozostaje. Normalne postępowanie w każdej firmie.

W muratorze zaczęło się to w pandemii, od maili o wyjątkowości twojego domu itd. po czym kontakt upadł i tak upada do dziś. Był(y) pomysły ale je nie realizowano a można było fajne ciekawostki wyciągnąć i pójść do przodu z duchem czasu a nie coroczne przedruki robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...