Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Znikające tematy


stos

Recommended Posts

42 minutes ago, Karol82w said:

Właśnie też mnie to zastanawia hmmm 

jako twórca tego zapytania jestem prawdę mówiąc zniesmaczony tym że został on usunięty, można było się dowiedzieć dużo fajnych rzeczy, nie wiem czyżby jakieś lobby tu działało???

 

Ja właśnie straciłem chęć do uczestnictwa w tym forum.

Kierujący tym forum mają za nic czas poświęcony na pisanie tu.

Jeśli oni maja nas piszących za nic to ja mam ich za nic i niech teraz sami tu piszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, stos napisał:

Ja właśnie straciłem chęć do uczestnictwa w tym forum.

Kierujący tym forum mają za nic czas poświęcony na pisanie tu.

Jeśli oni maja nas piszących za nic to ja mam ich za nic i niech teraz sami tu piszą.

Przyznam szczerze że także i  mi chęci odeszły , nie po to człowiek spędza kilka godzin drążąc temat wymieniając opinie, żeby potem ktoś jednym kliknięciem to przekreślił. Słabe to naprawdę słabe, zastanawia mnie jedynie jaki jest tego cel.

Czyżby wymieniane firmy lub rozwiązania poruszone w poście  komuś nie pasowały naprawdę dziwnie to wygląda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Mareks77 said:

Podzielam zdanie iż forum poprostu schodzi na psy. Dzieje się to zarówno pod względem poruszanych tu ostatnio tematów postów jak i ze względu na działania administracji forum.

Admin tego forum nie ma wpływu na to jakie tematy się tu pojawiają. Jest on od tego zeby utrzymywać poziom na tym forum. Jednak bezmyślne kasowanie merytorycznych wpisów, na których napisanie autorzy poświęcili godziny swojego czasu, jest oznaka totalnej amatorszczyzny w wykonaniu admina.

Szkoda czasu na pisanie tu czegokolwiek jak taka "małpa z brzytwą" została zatrudniona na pozycje admina.

Edytowane przez stos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.08.2024 o 17:44, stos napisał:

Był taki temat i go już nie ma:

Fotowoltaika hybrydowa z falownikiem DEYE

Czy ktoś wie dlaczego?

Jakbyś te pytanie zadał we właściwym dziale, to może doczekałbyś się odpowiedzi. Bo administracja udziela się tylko w kilku konkretnych tematach technicznych (np. "Uwagi o naszym forum") i nie śledzi wszystkich wpisów.
Może był jakiś problem przy przenoszeniu danych ze starego forum na nowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Elfir napisał:

Bo administracja udziela się tylko w kilku konkretnych tematach technicznych (np. "Uwagi o naszym forum")

Że się udziela to za dużo powiedziane.

https://forum.murator.pl/profile/67-redakcja/

Pytań i zgłoszonych, nierozwiązanych problemów po apgrejdzie sporo - odpowiedzi i efektów brak. Jak dla przykładu odniesienia się do ograniczenia czasu edytowania postów czy pokazywania nieprzeczytanej zawartości jako wątki z nieprzeczytanymi wiadomościami (jak poprzednio) a nie jako posty czy możliwości bardziej zaawansowanego wyszukiwania (np. w danym wątku, dziale czy danego użytkownika).

 

 

50 minut temu, Elfir napisał:

Może był jakiś problem przy przenoszeniu danych ze starego forum na nowe?

 

Ten wątek chyba powstał po upgrajdzie (a na pewno żył po).

Redakcja zaorała forum razem z wartościowymi rzeczami, które na nim były i zostawiła do zarośnięcia chwastami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, d7d napisał:

To jest chyba drugi temat który został skasowany.

W tej sprawie, zgodnie z zaleceniami, należy pisać poprzez formularz kontaktowy

https://forum.murator.pl/contact/

To były nowe tematy a nie przenoszone ze starego forum.

I nie dziwi Cię że w tamtym jak i w tym temacie kolega Froto007 w swej bezsilności nazywał innych "Asami" bo mieli odmienny punkt widzenia.  Było tam też kilka postów off topic ale żeby cały temat kasować zamiast tylko posty które były nie związane z tematem to trochę dziwne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mnie mało co dziwi na nowym FM.

Zlikwidowano Moderatorów i często bywa mocny off topic, zupełnie zbędne posty polityczne i ataki personalne w różnych odmianach.

"ASY" to jedna z takich odmian. To nie jest "bezsilność".

 

Tematy powinny być oczyszczone z takich ataków personalnych, wpisów politycznych i mocnych off topiców a nie powinny być kasowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz swoje wolne media, youtube i inne i tam możesz dowolni nadawać, pisać, słuchać itp.

A Ty znowu tutaj nadajesz swoje fobie. Ile można czytać na forum budowlanym twoich politycznych wynurzeń??

I Ty jeszcze piszesz, że jest gorzej niż za komuny czyli twierdzisz, że za komuny było lepiej.

Wychodzi z Ciebie prawdziwe oblicze ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, prokurator napisał:

A ciebie to jeszcze dziwi ? w zasadzie wszystkie fora maja wyłączone tak zwane komentarze polityczne bo oni wychowują nowego człowieka ,człowieka lewicowego ba lewackiego , co chwilę jakies popaprańce zwane cenzorami sprawdzają treści , czegoś takiego nie było za głebokiej komuny , leżymy tylko o tym nie wiemy.

Jak bym chciał pogadać o polityce to znajdę odpowiedni portal i tam będę sobie powietrze spuszczał,  tu jest forum budowlane a nie polityczne.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, Elfir said:

Jakbyś te pytanie zadał we właściwym dziale, to może doczekałbyś się odpowiedzi. Bo administracja udziela się tylko w kilku konkretnych tematach technicznych (np. "Uwagi o naszym forum") i nie śledzi wszystkich wpisów.
Może był jakiś problem przy przenoszeniu danych ze starego forum na nowe?

Ten temat został rozpoczęty na nowym forum, więc problemu z przenoszeniem ze starego forum nie ma.

Pytania do administracji forum zadawałem wielokrotnie gdy próby wejścia do tego tematu kończyły się informacją że nie mam uprawnień żeby go oglądać. Reakcja na moje pytania była zerowa.

Screen Shot 2024-08-23 at 9.14.15 AM.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może temat powróci podobnie jak temat opisywany kilka postów powyżej.

Niestety nowa odsłona FM nie pokazuje numerów postów.

Nowa odsłon FM to porażka.

Brak Moderatorów (ze sztucznie wymyślonego powodu) to tez porażka FM.

 

PS temat opisywany powyżej chyba ponownie został skasowany.

Sorry!

We could not find that topic.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Juan napisał:

A temat o samochodach elektrycznych skasowany, bo?

Kapitulacja przed kilkoma trollami i cięcie siekierą całych tematów to jest porażka na całej linii. Szkoda czasu na forum, gdzie merytoryczne posty lecą do kosza hurtem, razem z trollami.

Frofo007 zniknął z Forum (why ?coś mnie ominęło ?) a wraz z nim wszystkie jego posty i tematy, które założył.

Myślę, że jak ci zależy, to możesz założyć kontynuację 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...